Observacions de Pardal comú

Aquí pots accedir a totes les observacions de BiObserva i seleccionar les zones, els ocells o els períodes de temps que t’interessin.


  
  
  
  
  
Reinicia

Ahir,

07/12/2022 16:07:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 19 Pardal comú Passer domesticus

07/12/2022 15:02:00

EDAR Cambrils - Guillem Mayor Samarra

  • 2 Pardal comú Passer domesticus

07/12/2022 14:52:00

EDAR Es Mercadal - Angel Mercadal Brito

  • 15 Pardal comú Passer domesticus

07/12/2022 09:25:00

EDAR Orihuela Casco - Eugenio Barba Canovas

  • 12 Pardal comú Passer domesticus

07/12/2022 09:10:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 24 Pardal comú Passer domesticus

07/12/2022 09:00:00

EDAR Montcada - Amador cañete gomez

  • 8 Pardal comú Passer domesticus

06/12/2022 18:03:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 7 Pardal comú Passer domesticus

05/12/2022 19:07:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 16 Pardal comú Passer domesticus

05/12/2022 15:01:00

EDAR Cambrils - Guillem Mayor Samarra

  • 6 Pardal comú Passer domesticus

05/12/2022 11:00:00

EDAR Murcia-Este - Germán Chacón Cánovas

  • 26 Pardal comú Passer domesticus

05/12/2022 10:50:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 11 Pardal comú Passer domesticus

04/12/2022 16:30:00

EDAR Blanes - Domingo de la Peña Mora Benítez

  • 25 Pardal comú Passer domesticus

04/12/2022 15:30:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 18 Pardal comú Passer domesticus

03/12/2022 16:00:00

EDAR Blanes - Domingo de la Peña Mora Benítez

  • 35 Pardal comú Passer domesticus

02/12/2022 20:19:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 21 Pardal comú Passer domesticus

02/12/2022 11:00:00

EDAR Murcia-Este - Germán Chacón Cánovas

  • 12 Pardal comú Passer domesticus

02/12/2022 11:00:00

EDAR Murcia-Este - Germán Chacón Cánovas

  • 12 Pardal comú Passer domesticus

02/12/2022 07:30:00

EDAR Cambrils - Guillem Mayor Samarra

  • 5 Pardal comú Passer domesticus

01/12/2022 10:00:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 16 Pardal comú Passer domesticus

30/11/2022 16:40:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 3 Pardal comú Passer domesticus

30/11/2022 09:00:00

EDAR Xixona - Diego Fernández Geisser

  • 16 Pardal comú Passer domesticus

30/11/2022 07:30:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 18 Pardal comú Passer domesticus

29/11/2022 17:00:00

EDAR Blanes - Domingo de la Peña Mora Benítez

  • 45 Pardal comú Passer domesticus

29/11/2022 14:05:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 15 Pardal comú Passer domesticus

29/11/2022 12:00:00

ETAP León - Aurelio García

  • 15 Pardal comú Passer domesticus

29/11/2022 07:30:00

EDAR Cambrils - Guillem Mayor Samarra

  • 5 Pardal comú Passer domesticus

29/11/2022 06:45:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 17 Pardal comú Passer domesticus

28/11/2022 13:09:00

EDAR Blanes - Joan Rodríguez Pueyo

  • 4 Pardal comú Passer domesticus

28/11/2022 07:00:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 15 Pardal comú Passer domesticus

27/11/2022 10:00:00

EDAR Montcada - Amador cañete gomez

  • 15 Pardal comú Passer domesticus

27/11/2022 08:00:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 16 Pardal comú Passer domesticus

26/11/2022 13:47:00

EDAR Montilla - Lorenzo Cuenda Hernández

  • 6 Pardal comú Passer domesticus

26/11/2022 10:00:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 23 Pardal comú Passer domesticus

26/11/2022 08:00:00

EDAR Montcada - Amador cañete gomez

  • 15 Pardal comú Passer domesticus

25/11/2022 15:29:00

Parque del Agua - José Luís Ena Marquez

  • 25 Pardal comú Passer domesticus

25/11/2022 11:00:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 17 Pardal comú Passer domesticus

25/11/2022 11:00:00

EDAR Blanes - Joan Rodríguez Pueyo

  • 8 Pardal comú Passer domesticus

25/11/2022 10:00:00

EDAR Montcada - Amador cañete gomez

  • 20 Pardal comú Passer domesticus

25/11/2022 08:25:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 7 Pardal comú Passer domesticus

24/11/2022 15:25:00

EDAR Palamós - Ricardo Martin Ricardo

  • 2 Pardal comú Passer domesticus

24/11/2022 12:05:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 13 Pardal comú Passer domesticus

24/11/2022 07:30:00

EDAR Cambrils - Guillem Mayor Samarra

  • 4 Pardal comú Passer domesticus

23/11/2022 16:30:00

EDAR Murcia-Este - Germán Chacón Cánovas

  • 12 Pardal comú Passer domesticus

23/11/2022 09:30:00

EDAR Montcada - Amador cañete gomez

  • 15 Pardal comú Passer domesticus

23/11/2022 08:30:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 13 Pardal comú Passer domesticus

23/11/2022 07:30:00

EDAR Cambrils - Guillem Mayor Samarra

  • 10 Pardal comú Passer domesticus

23/11/2022 06:30:00

EDAR Llavaneres - Ramon Gafarot Venzala

  • 10 Pardal comú Passer domesticus

22/11/2022 16:15:00

EDAR Puertollano - miguel antonio lopez peces

  • 36 Pardal comú Passer domesticus

22/11/2022 13:08:00

EDAR Sant Climent - Juan Vicente Zamora Bas

  • 20 Pardal comú Passer domesticus

22/11/2022 13:07:00

EDAR Cala en Porter - Juan Vicente Zamora Bas

  • 25 Pardal comú Passer domesticus

22/11/2022 13:06:00

EDAR Sant Climent - Juan Vicente Zamora Bas

  • 20 Pardal comú Passer domesticus

22/11/2022 12:00:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 24 Pardal comú Passer domesticus

22/11/2022 10:00:00

EDAR Montcada - Amador cañete gomez

  • 6 Pardal comú Passer domesticus

22/11/2022 09:05:00

EDAR Benavente - Gary Losada

  • 1 Pardal comú Passer domesticus

22/11/2022 08:00:00

EDAR Altea - Hector Ronda Creo

  • 2 Pardal comú Passer domesticus

22/11/2022 07:30:00

EDAR Cambrils - Guillem Mayor Samarra

  • 4 Pardal comú Passer domesticus

21/11/2022 14:50:00

EDAR Cambrils - Francesc Molas

  • 2 Pardal comú Passer domesticus

21/11/2022 14:30:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 16 Pardal comú Passer domesticus

21/11/2022 10:30:00

EDAR Arines - Cristina Romero Limeres

  • 4 Pardal comú Passer domesticus

21/11/2022 08:35:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 4 Pardal comú Passer domesticus

20/11/2022 14:10:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 7 Pardal comú Passer domesticus

20/11/2022 11:00:00

EDAR Torrent - Rafa Martínez Soria

  • 3 Pardal comú Passer domesticus

19/11/2022 18:01:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 11 Pardal comú Passer domesticus

18/11/2022 15:50:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 16 Pardal comú Passer domesticus

18/11/2022 10:00:00

EDAR Murcia-Este - Germán Chacón Cánovas

  • 8 Pardal comú Passer domesticus

18/11/2022 07:30:00

EDAR Cambrils - Guillem Mayor Samarra

  • 5 Pardal comú Passer domesticus

17/11/2022 16:40:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 37 Pardal comú Passer domesticus

17/11/2022 15:30:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 23 Pardal comú Passer domesticus

17/11/2022 07:30:00

EDAR Cambrils - Guillem Mayor Samarra

  • 10 Pardal comú Passer domesticus

16/11/2022 18:49:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 15 Pardal comú Passer domesticus

16/11/2022 16:30:00

EDAR Montcada - Amador cañete gomez

  • 20 Pardal comú Passer domesticus

16/11/2022 14:57:00

EDAR Cambrils - Guillem Mayor Samarra

  • 15 Pardal comú Passer domesticus

16/11/2022 09:25:00

EDAR Huelva - Gema Batanero Franco

  • 6 Pardal comú Passer domesticus

15/11/2022 17:00:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 7 Pardal comú Passer domesticus

15/11/2022 17:00:00

EDAR Blanes - Domingo de la Peña Mora Benítez

  • 29 Pardal comú Passer domesticus

15/11/2022 14:59:00

EDAR Cambrils - Guillem Mayor Samarra

  • 5 Pardal comú Passer domesticus

14/11/2022 15:01:00

EDAR Cambrils - Guillem Mayor Samarra

  • 3 Pardal comú Passer domesticus

14/11/2022 12:00:00

EDAR Arines - Cristina Romero Limeres

  • 2 Pardal comú Passer domesticus

13/11/2022 16:30:00

EDAR Blanes - Domingo de la Peña Mora Benítez

  • 32 Pardal comú Passer domesticus

12/11/2022 16:30:00

EDAR Montcada - Amador cañete gomez

  • 25 Pardal comú Passer domesticus

12/11/2022 08:20:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 9 Pardal comú Passer domesticus

11/11/2022 17:00:00

EDAR Blanes - Domingo de la Peña Mora Benítez

  • 23 Pardal comú Passer domesticus

11/11/2022 17:00:00

EDAR Montcada - Amador cañete gomez

  • 15 Pardal comú Passer domesticus

11/11/2022 15:00:00

EDAR Cambrils - Guillem Mayor Samarra

  • 2 Pardal comú Passer domesticus

11/11/2022 08:30:00

EDAR Sant Daniel - Usuario Anónimo

  • 6 Pardal comú Passer domesticus

11/11/2022 08:20:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 14 Pardal comú Passer domesticus

10/11/2022 16:00:00

EDAR Montcada - Amador cañete gomez

  • 20 Pardal comú Passer domesticus

10/11/2022 15:00:00

EDAR Cambrils - Guillem Mayor Samarra

  • 13 Pardal comú Passer domesticus

10/11/2022 10:30:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 18 Pardal comú Passer domesticus

10/11/2022 08:11:00

EDAR Orihuela Casco - Eugenio Barba Canovas

  • 15 Pardal comú Passer domesticus

10/11/2022 08:05:00

EDAR Sant Daniel - Laura Martínez cavero

  • 1 Pardal comú Passer domesticus

10/11/2022 08:00:00

EDAR Orihuela Casco - Arturo García Calderón

  • 4 Pardal comú Passer domesticus

09/11/2022 15:30:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 8 Pardal comú Passer domesticus

09/11/2022 15:02:00

EDAR Cambrils - Guillem Mayor Samarra

  • 10 Pardal comú Passer domesticus

09/11/2022 15:00:00

EDAR Orihuela Casco - Miguel angel jover navarro

  • 20 Pardal comú Passer domesticus

09/11/2022 13:30:00

EDAR Benidorm - Francisco Lopez

  • 2 Pardal comú Passer domesticus

08/11/2022 15:23:00

EDAR Cambrils - Guillem Mayor Samarra

  • 6 Pardal comú Passer domesticus

08/11/2022 12:30:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 19 Pardal comú Passer domesticus

08/11/2022 09:46:00

EDAR Montilla - Lorenzo Cuenda Hernández

  • 17 Pardal comú Passer domesticus

08/11/2022 09:00:00

EDAR Xixona - Diego Fernández Geisser

  • 16 Pardal comú Passer domesticus