Observacions de Puput

Aquí pots accedir a totes les observacions de BiObserva i seleccionar les zones, els ocells o els períodes de temps que t’interessin.


  
  
  
  
  
Reinicia

23/05/2023 07:00:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 1 Puput Upupa epops

22/05/2023 07:05:00

EDAR Palencia - Censo Palencia

  • 2 Puput Upupa epops

20/05/2023 12:00:00

EDAR Blanes - Domingo de la Peña Mora Benítez

  • 1 Puput Upupa epops

19/05/2023 11:30:00

EDAR Blanes - Domingo de la Peña Mora Benítez

  • 1 Puput Upupa epops

19/05/2023 10:24:00

EDAR Orihuela Casco - Arturo García Calderón

  • 1 Puput Upupa epops

19/05/2023 08:00:00

EDAR Torrevieja - Jose Manuel Sánchez López

  • 1 Puput Upupa epops

18/05/2023 10:30:00

EDAR Murcia-Este - Germán Chacón Cánovas

  • 1 Puput Upupa epops

14/05/2023 15:30:00

EDAR Blanes - Domingo de la Peña Mora Benítez

  • 1 Puput Upupa epops

12/05/2023 19:00:00

EDAR Blanes - Domingo de la Peña Mora Benítez

  • 1 Puput Upupa epops

12/05/2023 18:00:00

ETAP León - Aurelio García

  • 4 Puput Upupa epops

12/05/2023 09:31:00

EDAR Orihuela Casco - Arturo García Calderón

  • 1 Puput Upupa epops

12/05/2023 08:30:00

ETAP La Contraparada - ETAP La Contraparada

  • 1 Puput Upupa epops

12/05/2023 08:10:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 1 Puput Upupa epops

11/05/2023 19:15:00

EDAR Olot - Jordi Pujol Serrat

  • 1 Puput Upupa epops

10/05/2023 17:00:00

EDAR Blanes - Domingo de la Peña Mora Benítez

  • 1 Puput Upupa epops

10/05/2023 08:10:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 1 Puput Upupa epops

09/05/2023 11:40:00

EDAR Sant Climent - Juan Vicente Zamora Bas

  • 4 Puput Upupa epops

09/05/2023 11:40:00

EDAR Cala en Porter - Juan Vicente Zamora Bas

  • 6 Puput Upupa epops

09/05/2023 11:00:00

EBAR General Altafulla - Ramon Arbós Farré

  • 1 Puput Upupa epops

09/05/2023 10:50:00

EDAR Puertollano - miguel antonio lopez peces

  • 1 Puput Upupa epops

09/05/2023 08:30:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 1 Puput Upupa epops

08/05/2023 08:00:00

EDAR Xixona - Francisco Martinez Vaca

  • 2 Puput Upupa epops

06/05/2023 10:00:00

EDAR Blanes - Domingo de la Peña Mora Benítez

  • 1 Puput Upupa epops

04/05/2023 19:00:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 2 Puput Upupa epops

04/05/2023 17:00:00

EDAR Murcia-Este - Germán Chacón Cánovas

  • 1 Puput Upupa epops

04/05/2023 14:00:00

EDAR Sant Corneli - Susana Campoy Galera

  • 1 Puput Upupa epops

04/05/2023 08:30:00

EDAR Cabezo Beaza - ELISA RODRIGUEZ GOMEZ

  • 1 Puput Upupa epops

04/05/2023 08:00:00

EDAR Sant Daniel - Usuario Anónimo

  • 1 Puput Upupa epops

03/05/2023 13:30:00

EDAR Blanes - Domingo de la Peña Mora Benítez

  • 1 Puput Upupa epops

03/05/2023 10:10:00

EDAR Puertollano - miguel antonio lopez peces

  • 1 Puput Upupa epops

01/05/2023 12:30:00

EDAR Blanes - Domingo de la Peña Mora Benítez

  • 1 Puput Upupa epops

29/04/2023 08:40:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 1 Puput Upupa epops

28/04/2023 12:00:00

EDAR Murcia-Este - Germán Chacón Cánovas

  • 1 Puput Upupa epops

26/04/2023 08:42:00

EDAR Sant Daniel - Laura Martínez cavero

  • 1 Puput Upupa epops

25/04/2023 15:00:00

EDAR Blanes - Domingo de la Peña Mora Benítez

  • 1 Puput Upupa epops

24/04/2023 12:04:00

EDAR Xixona - Francisco Martinez Vaca

  • 1 Puput Upupa epops

23/04/2023 14:45:00

EDAR Blanes - Domingo de la Peña Mora Benítez

  • 1 Puput Upupa epops

20/04/2023 18:10:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 1 Puput Upupa epops

20/04/2023 13:40:00

EDAR Murcia-Este - Germán Chacón Cánovas

  • 1 Puput Upupa epops

18/04/2023 17:00:00

EDAR Murcia-Este - Germán Chacón Cánovas

  • 1 Puput Upupa epops

18/04/2023 10:30:00

EDAR Blanes - Domingo de la Peña Mora Benítez

  • 1 Puput Upupa epops

17/04/2023 18:25:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 1 Puput Upupa epops

17/04/2023 08:30:00

EDAR Cabezo Beaza - ELISA RODRIGUEZ GOMEZ

  • 2 Puput Upupa epops

16/04/2023 11:30:00

EDAR Blanes - Domingo de la Peña Mora Benítez

  • 1 Puput Upupa epops

15/04/2023 17:00:00

EDAR Torrent - Rafa Martínez Soria

  • 1 Puput Upupa epops

13/04/2023 10:30:00

EDAR Blanes - Domingo de la Peña Mora Benítez

  • 1 Puput Upupa epops

13/04/2023 08:00:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 1 Puput Upupa epops

12/04/2023 19:30:00

EDAR Olot - Jordi Pujol Serrat

  • 2 Puput Upupa epops

12/04/2023 18:30:00

EDAR Montcada - Amador cañete gomez

  • 1 Puput Upupa epops

10/04/2023 21:01:00

ETAP El Conquero - Juan Mariano Lopez Pinto

  • 2 Puput Upupa epops

09/04/2023 18:00:00

EDAR Montcada - Amador cañete gomez

  • 1 Puput Upupa epops

09/04/2023 15:00:00

EDAR Blanes - Domingo de la Peña Mora Benítez

  • 1 Puput Upupa epops

09/04/2023 09:00:00

ETAP El Conquero - Juan Mariano Lopez Pinto

  • 2 Puput Upupa epops

08/04/2023 09:01:00

EDAR Olot - Jordi Pujol Serrat

  • 2 Puput Upupa epops

08/04/2023 09:00:00

ETAP El Conquero - Juan Mariano Lopez Pinto

  • 3 Puput Upupa epops

07/04/2023 16:11:00

EDAR Puertollano - miguel antonio lopez peces

  • 1 Puput Upupa epops

06/04/2023 12:02:00

EDAR Xixona - Francisco Martinez Vaca

  • 2 Puput Upupa epops

06/04/2023 08:00:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 1 Puput Upupa epops

05/04/2023 16:30:00

EDAR Blanes - Domingo de la Peña Mora Benítez

  • 1 Puput Upupa epops

05/04/2023 08:57:00

EDAR Orihuela Casco - Arturo García Calderón

  • 2 Puput Upupa epops

04/04/2023 16:00:00

EDAR Torrent - Rafa Martínez Soria

  • 1 Puput Upupa epops

01/04/2023 08:35:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 1 Puput Upupa epops

31/03/2023 08:05:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 2 Puput Upupa epops

30/03/2023 08:00:00

EDAR Sant Daniel - Laura Martínez cavero

  • 1 Puput Upupa epops

28/03/2023 10:00:00

EDAR Murcia-Este - Germán Chacón Cánovas

  • 2 Puput Upupa epops

28/03/2023 08:00:00

EDAR Xixona - Francisco Martinez Vaca

  • 1 Puput Upupa epops

27/03/2023 07:08:00

EDAR Cala en Porter - Juan Vicente Zamora Bas

  • 4 Puput Upupa epops

27/03/2023 07:07:00

EDAR Sant Climent - Juan Vicente Zamora Bas

  • 6 Puput Upupa epops

24/03/2023 14:29:00

EDAR Mataró - Elena Giralt

  • 1 Puput Upupa epops

24/03/2023 13:50:00

EDAR Sant Corneli - Susana Campoy Galera

  • 1 Puput Upupa epops

24/03/2023 12:00:00

EDAR La Pobla de Lillet - Susana Campoy Galera

  • 1 Puput Upupa epops

23/03/2023 11:00:00

EDAR Cardones - Pablo Marrero Navarro

  • 1 Puput Upupa epops

22/03/2023 15:30:00

ETAP El Conquero - Juan Mariano Lopez Pinto

  • 2 Puput Upupa epops

21/03/2023 08:57:00

EDAR Tarragona Nord (Altafulla) - Ramon Arbós Farré

  • 1 Puput Upupa epops

19/03/2023 08:45:00

EDAR Torrent - Rafa Martínez Soria

  • 1 Puput Upupa epops

17/03/2023 12:48:00

EDAR Orihuela Casco - Arturo García Calderón

  • 1 Puput Upupa epops

16/03/2023 02:22:00

EDAR Llavaneres - Ramon Gafarot Venzala

  • 1 Puput Upupa epops

15/03/2023 11:20:00

EDAR Puertollano - miguel antonio lopez peces

  • 1 Puput Upupa epops

11/03/2023 14:13:00

EDAR Daimiel - David Cordoba Ortega

  • 1 Puput Upupa epops

08/03/2023 08:20:00

EDAR Sant Daniel - Usuario Anónimo

  • 1 Puput Upupa epops

07/03/2023 11:15:00

EDAR Puertollano - miguel antonio lopez peces

  • 1 Puput Upupa epops

07/03/2023 08:00:00

EDAR Xixona - Francisco Martinez Vaca

  • 2 Puput Upupa epops

03/03/2023 12:24:00

EDAR Tarragona Nord (Altafulla) - Ramon Arbós Farré

  • 1 Puput Upupa epops

01/03/2023 15:00:00

ETAP El Conquero - Juan Mariano Lopez Pinto

  • 1 Puput Upupa epops

28/02/2023 09:00:00

ETAP El Conquero - Juan Mariano Lopez Pinto

  • 2 Puput Upupa epops

24/02/2023 16:00:00

EDAR Xixona - Francisco Martinez Vaca

  • 1 Puput Upupa epops

21/02/2023 14:14:00

EDAR Tarragona Nord (Altafulla) - Ramon Arbós Farré

  • 1 Puput Upupa epops

20/02/2023 12:12:00

EDAR Tarragona Nord (Altafulla) - Ramon Arbós Farré

  • 1 Puput Upupa epops

20/02/2023 11:00:00

ETAP El Conquero - Censo Huelva

  • 1 Puput Upupa epops

20/02/2023 07:00:00

EDAR Cala en Porter - Juan Vicente Zamora Bas

  • 4 Puput Upupa epops

20/02/2023 06:59:00

EDAR Sant Climent - Juan Vicente Zamora Bas

  • 2 Puput Upupa epops

18/02/2023 10:00:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 1 Puput Upupa epops

17/02/2023 10:50:00

EBAR General Altafulla - Antonio Hernández Guardeño

  • 1 Puput Upupa epops

16/02/2023 09:52:00

EDAR Tarragona Nord (Altafulla) - Ramon Arbós Farré

  • 1 Puput Upupa epops

09/02/2023 15:28:00

EDAR Mataró - Elena Giralt

  • 1 Puput Upupa epops

08/02/2023 11:55:00

EDAR Puertollano - miguel antonio lopez peces

  • 1 Puput Upupa epops

08/02/2023 09:00:00

ETAP El Conquero - Juan Mariano Lopez Pinto

  • 2 Puput Upupa epops

08/02/2023 09:00:00

EDAR Torrevieja - Jose Manuel Sánchez López

  • 2 Puput Upupa epops

08/02/2023 08:00:00

EDAR Xixona - Francisco Martinez Vaca

  • 2 Puput Upupa epops

07/02/2023 14:18:00

EDAR Tarragona Nord (Altafulla) - Ramon Arbós Farré

  • 1 Puput Upupa epops