Observacions de Puput

Aquí pots accedir a totes les observacions de BiObserva i seleccionar les zones, els ocells o els períodes de temps que t’interessin.


  
  
  
  
  
Reinicia

Ahir,

15/06/2024 18:00:00

EDAR Montcada - Amador cañete gomez

  • 2 Puput Upupa epops

07/06/2024 07:00:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 1 Puput Upupa epops

06/06/2024 14:30:00

EDAR Cambrils - Francesc Molas

  • 1 Puput Upupa epops

05/06/2024 19:35:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 2 Puput Upupa epops

05/06/2024 19:00:00

EDAR Ourense - Antonio Gómez González

  • 1 Puput Upupa epops

05/06/2024 09:00:00

EDAR Cabezo Beaza - Usuario Anónimo

  • 1 Puput Upupa epops

04/06/2024 17:40:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 1 Puput Upupa epops

04/06/2024 17:00:00

EDAR Murcia-Este - Germán Chacón Cánovas

  • 1 Puput Upupa epops

01/06/2024 08:40:00

EDAR Puertollano - miguel antonio lopez peces

  • 2 Puput Upupa epops

31/05/2024 07:30:00

EDAR Montcada - Amador cañete gomez

  • 3 Puput Upupa epops

30/05/2024 15:00:00

EDAR Olot - Censo Olot

  • 1 Puput Upupa epops

29/05/2024 07:25:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 1 Puput Upupa epops

28/05/2024 10:00:00

EDAR Murcia-Este - Germán Chacón Cánovas

  • 2 Puput Upupa epops

28/05/2024 07:50:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 1 Puput Upupa epops

24/05/2024 15:50:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 1 Puput Upupa epops

24/05/2024 09:00:00

EDAR Torrevieja - Censo Torrevieja

  • 1 Puput Upupa epops

22/05/2024 18:15:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 2 Puput Upupa epops

22/05/2024 12:00:00

EDAR Cambrils - Francesc Molas

  • 1 Puput Upupa epops

21/05/2024 10:10:00

EDAR Benidorm - Francisco Lopez

  • 2 Puput Upupa epops

17/05/2024 08:32:00

EDAR Santa Coloma de Queralt - Caterina Arias Climent

  • 1 Puput Upupa epops

17/05/2024 08:30:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 1 Puput Upupa epops

14/05/2024 10:00:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 1 Puput Upupa epops

13/05/2024 07:25:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 1 Puput Upupa epops

09/05/2024 09:00:00

EDAR Murcia-Este - Germán Chacón Cánovas

  • 2 Puput Upupa epops

06/05/2024 18:50:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 3 Puput Upupa epops

06/05/2024 09:08:00

EDAR Sant Daniel - Laura Martínez cavero

  • 1 Puput Upupa epops

05/05/2024 11:28:00

EDAR Llavaneres - Ramon Gafarot Venzala

  • 1 Puput Upupa epops

03/05/2024 08:30:00

EDAR Cabezo Beaza - Marcos Pérez Díaz

  • 2 Puput Upupa epops

02/05/2024 08:00:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 1 Puput Upupa epops

01/05/2024 08:30:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 1 Puput Upupa epops

30/04/2024 16:00:00

EDAR Murcia-Este - Germán Chacón Cánovas

  • 2 Puput Upupa epops

28/04/2024 08:00:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 1 Puput Upupa epops

26/04/2024 19:10:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 1 Puput Upupa epops

25/04/2024 16:35:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 1 Puput Upupa epops

24/04/2024 18:50:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 1 Puput Upupa epops

19/04/2024 09:00:00

EDAR Torrevieja - Jose Manuel Sánchez López

  • 2 Puput Upupa epops

19/04/2024 07:30:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 2 Puput Upupa epops

18/04/2024 13:00:00

EDAR Murcia-Este - Germán Chacón Cánovas

  • 1 Puput Upupa epops

18/04/2024 10:30:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 1 Puput Upupa epops

17/04/2024 08:30:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 1 Puput Upupa epops

16/04/2024 13:30:00

EDAR Murcia-Este - Germán Chacón Cánovas

  • 2 Puput Upupa epops

15/04/2024 07:15:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 1 Puput Upupa epops

12/04/2024 19:05:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 1 Puput Upupa epops

11/04/2024 19:15:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 1 Puput Upupa epops

08/04/2024 19:00:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 1 Puput Upupa epops

03/04/2024 16:00:00

ETAP El Conquero - Juan Mariano Lopez Pinto

  • 2 Puput Upupa epops

02/04/2024 08:30:00

EDAR Cabezo Beaza - Marcos Pérez Díaz

  • 2 Puput Upupa epops

02/04/2024 08:00:00

ETAP El Conquero - Juan Mariano Lopez Pinto

  • 2 Puput Upupa epops

30/03/2024 10:00:00

EDAR Olot - Jordi Pujol Serrat

  • 1 Puput Upupa epops

29/03/2024 09:00:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 1 Puput Upupa epops

15/03/2024 09:14:00

EDAR Puertollano - miguel antonio lopez peces

  • 2 Puput Upupa epops

13/03/2024 17:50:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 1 Puput Upupa epops

19/02/2024 10:10:00

ETAP El Conquero - Censo Huelva

  • 1 Puput Upupa epops

12/02/2024 09:00:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 1 Puput Upupa epops

10/02/2024 06:30:00

EDAR Llavaneres - Ramon Gafarot Venzala

  • 1 Puput Upupa epops

09/02/2024 10:50:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 2 Puput Upupa epops

08/02/2024 09:00:00

EDAR Torrevieja - Censo Torrevieja

  • 2 Puput Upupa epops

07/02/2024 09:50:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 1 Puput Upupa epops

07/02/2024 08:30:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 1 Puput Upupa epops

06/02/2024 10:40:00

EDAR Altea - Hector Ronda Creo

  • 1 Puput Upupa epops

31/01/2024 11:14:00

EBAR General Altafulla - Ramon Arbós Farré

  • 1 Puput Upupa epops

26/01/2024 09:00:00

EDAR Xixona - Censo Xixona

  • 1 Puput Upupa epops

25/01/2024 10:40:00

EDAR Puertollano - miguel antonio lopez peces

  • 2 Puput Upupa epops

23/01/2024 16:00:00

EDAR Montcada - Amador cañete gomez

  • 1 Puput Upupa epops

22/01/2024 15:30:00

EDAR Benidorm - Francisco Lopez

  • 1 Puput Upupa epops

21/01/2024 16:00:00

EDAR Montcada - Amador cañete gomez

  • 1 Puput Upupa epops

20/01/2024 16:00:00

EDAR Montcada - Amador cañete gomez

  • 2 Puput Upupa epops

15/01/2024 12:28:00

EDAR Montblanc - Caterina Arias Climent

  • 1 Puput Upupa epops

05/01/2024 08:00:00

EDAR Xixona - Francisco Martinez Vaca

  • 1 Puput Upupa epops

27/12/2023 08:30:00

EDAR Torrevieja - Jose Manuel Sánchez López

  • 4 Puput Upupa epops

26/12/2023 09:00:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 1 Puput Upupa epops

26/12/2023 08:00:00

EDAR Xixona - Francisco Martinez Vaca

  • 2 Puput Upupa epops

19/12/2023 08:00:00

EDAR Sant Daniel - Laura Martínez cavero

  • 1 Puput Upupa epops

15/12/2023 10:00:00

EDAR Murcia-Este - Germán Chacón Cánovas

  • 2 Puput Upupa epops

12/12/2023 12:00:00

EDAR Benidorm - Francisco Lopez

  • 2 Puput Upupa epops

09/12/2023 10:30:00

EDAR Puertollano - miguel antonio lopez peces

  • 1 Puput Upupa epops

07/12/2023 08:00:00

EDAR Xixona - Francisco Martinez Vaca

  • 1 Puput Upupa epops

04/12/2023 16:00:00

EDAR Montcada - Amador cañete gomez

  • 2 Puput Upupa epops

03/12/2023 16:00:00

EDAR Montcada - Amador cañete gomez

  • 1 Puput Upupa epops

27/11/2023 08:00:00

EDAR Xixona - Francisco Martinez Vaca

  • 2 Puput Upupa epops

24/11/2023 10:00:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 1 Puput Upupa epops

22/11/2023 12:14:00

EDAR Montilla - Lorenzo Cuenda Hernández

  • 2 Puput Upupa epops

20/11/2023 10:00:00

EDAR Puertollano - miguel antonio lopez peces

  • 1 Puput Upupa epops

14/11/2023 16:00:00

EDAR Montcada - Amador cañete gomez

  • 1 Puput Upupa epops

06/11/2023 08:30:00

EDAR Cabezo Beaza - Eva Maria García Jiménez

  • 1 Puput Upupa epops

06/11/2023 08:00:00

EDAR Xixona - Francisco Martinez Vaca

  • 1 Puput Upupa epops

03/11/2023 11:37:00

EDAR Orihuela Casco - Arturo García Calderón

  • 1 Puput Upupa epops

02/11/2023 10:00:00

EDAR Blanes - Domingo de la Peña Mora Benítez

  • 1 Puput Upupa epops

01/11/2023 10:00:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 1 Puput Upupa epops

31/10/2023 10:00:00

EDAR Blanes - Domingo de la Peña Mora Benítez

  • 1 Puput Upupa epops

26/10/2023 16:00:00

EDAR Xixona - Francisco Martinez Vaca

  • 1 Puput Upupa epops

26/10/2023 10:00:00

EDAR Puertollano - miguel antonio lopez peces

  • 1 Puput Upupa epops

23/10/2023 16:00:00

EDAR Blanes - Domingo de la Peña Mora Benítez

  • 1 Puput Upupa epops

20/10/2023 15:15:00

EDAR Blanes - Domingo de la Peña Mora Benítez

  • 1 Puput Upupa epops

20/10/2023 08:30:00

EDAR Torrevieja - Jose Manuel Sánchez López

  • 2 Puput Upupa epops

17/10/2023 06:00:00

EDAR Montcada - Amador cañete gomez

  • 1 Puput Upupa epops

16/10/2023 07:59:00

EDAR Tarragona Nord (Altafulla) - Ramon Arbós Farré

  • 1 Puput Upupa epops

14/10/2023 09:00:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 1 Puput Upupa epops

13/10/2023 11:12:00

EDAR Es Mercadal - Angel Mercadal Brito

  • 1 Puput Upupa epops

13/10/2023 11:12:00

EDAR Es Mercadal - Angel Mercadal Brito

  • 1 Puput Upupa epops