Observacions de Tudó

Aquí pots accedir a totes les observacions de BiObserva i seleccionar les zones, els ocells o els períodes de temps que t’interessin.


  
  
  
  
  
Reinicia

Ahir,

31/05/2023 17:30:00

EDAR Blanes - Domingo de la Peña Mora Benítez

  • 7 Tudó Columba palumbus

31/05/2023 14:50:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 8 Tudó Columba palumbus

31/05/2023 08:22:00

EDAR Tarragona Nord (Altafulla) - Ramon Arbós Farré

  • 4 Tudó Columba palumbus

30/05/2023 16:25:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 6 Tudó Columba palumbus

30/05/2023 09:05:00

ETAP Avilés - Censo Avilés

  • 1 Tudó Columba palumbus

30/05/2023 08:36:00

EDAR Tarragona Nord (Altafulla) - Ramon Arbós Farré

  • 4 Tudó Columba palumbus

30/05/2023 07:00:00

EDAR Montcada - Amador cañete gomez

  • 4 Tudó Columba palumbus

29/05/2023 19:05:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 5 Tudó Columba palumbus

29/05/2023 16:00:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 5 Tudó Columba palumbus

29/05/2023 13:55:00

EDAR Tarragona Nord (Altafulla) - Ramon Arbós Farré

  • 5 Tudó Columba palumbus

29/05/2023 08:30:00

EDAR Butarque - Censo Butarque

  • 36 Tudó Columba palumbus

29/05/2023 08:00:00

EDAR Berga - Censo Berga

  • 2 Tudó Columba palumbus

28/05/2023 19:04:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 3 Tudó Columba palumbus

28/05/2023 17:45:00

EDAR Blanes - Domingo de la Peña Mora Benítez

  • 4 Tudó Columba palumbus

27/05/2023 19:08:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 3 Tudó Columba palumbus

27/05/2023 05:00:00

EDAR Montcada - Amador cañete gomez

  • 3 Tudó Columba palumbus

26/05/2023 17:04:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 5 Tudó Columba palumbus

26/05/2023 10:50:00

ETAP Lerez - Censo Lérez

  • 1 Tudó Columba palumbus

26/05/2023 10:20:00

EDAR Rincón de León - José David Rodríguez Moreno

  • 8 Tudó Columba palumbus

26/05/2023 07:40:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 1 Tudó Columba palumbus

26/05/2023 07:00:00

EDAR Llavaneres - Ramon Gafarot Venzala

  • 6 Tudó Columba palumbus

26/05/2023 06:00:00

EDAR Montcada - Amador cañete gomez

  • 3 Tudó Columba palumbus

25/05/2023 16:30:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 5 Tudó Columba palumbus

25/05/2023 10:30:00

EDAR Puertollano - Censo Puertollano

  • 4 Tudó Columba palumbus

25/05/2023 08:30:00

EDAR Silvouta - Censo Silvouta

  • 7 Tudó Columba palumbus

25/05/2023 08:25:00

EDAR Tarragona Nord (Altafulla) - Ramon Arbós Farré

  • 2 Tudó Columba palumbus

25/05/2023 07:30:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 5 Tudó Columba palumbus

24/05/2023 21:20:00

ETAP Tambre - Francisco Javier Martinez Riveiro

  • 2 Tudó Columba palumbus

24/05/2023 16:05:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 5 Tudó Columba palumbus

24/05/2023 10:50:00

EDAR Arines - Marta Clemente

  • 3 Tudó Columba palumbus

24/05/2023 10:01:00

EDAR Tarragona - Censo Tarragona

  • 2 Tudó Columba palumbus

24/05/2023 09:00:00

EDAR La Secuita - Censo La Secuita

  • 2 Tudó Columba palumbus

24/05/2023 08:16:00

EDAR Tarragona Nord (Altafulla) - Ramon Arbós Farré

  • 2 Tudó Columba palumbus

24/05/2023 08:15:00

EDAR Renau - Censo Renau

  • 2 Tudó Columba palumbus

24/05/2023 07:30:00

EDAR Blanes - Domingo de la Peña Mora Benítez

  • 5 Tudó Columba palumbus

24/05/2023 07:00:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 7 Tudó Columba palumbus

23/05/2023 10:30:00

EDAR Blanes - Domingo de la Peña Mora Benítez

  • 10 Tudó Columba palumbus

23/05/2023 10:06:00

EBAR Platja Llarga - Ramon Arbós Farré

  • 4 Tudó Columba palumbus

23/05/2023 09:40:00

EDAR Santa Coloma de Queralt - Caterina Arias Climent

  • 2 Tudó Columba palumbus

23/05/2023 09:30:00

EBAR General Altafulla - Miriam Fresneda Torrente

  • 50 Tudó Columba palumbus

23/05/2023 09:00:00

EDAR Olot - Censo Olot

  • 7 Tudó Columba palumbus

23/05/2023 08:30:00

EDAR Tarragona Nord (Altafulla) - Censo Tarragona Nord

  • 1 Tudó Columba palumbus

22/05/2023 11:15:00

ETAP Tambre - Censo Tambre

  • 1 Tudó Columba palumbus

22/05/2023 09:20:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 4 Tudó Columba palumbus

22/05/2023 08:55:00

EDAR Tarragona Nord (Altafulla) - Ramon Arbós Farré

  • 10 Tudó Columba palumbus

22/05/2023 07:05:00

EDAR Palencia - Censo Palencia

  • 7 Tudó Columba palumbus

21/05/2023 08:00:00

EDAR Montcada - Amador cañete gomez

  • 4 Tudó Columba palumbus

20/05/2023 12:00:00

EDAR Blanes - Domingo de la Peña Mora Benítez

  • 6 Tudó Columba palumbus

20/05/2023 08:00:00

EDAR Montcada - Amador cañete gomez

  • 3 Tudó Columba palumbus

19/05/2023 16:48:00

EDAR Benavente - Gary Losada

  • 1 Tudó Columba palumbus

19/05/2023 14:07:00

EDAR Llavaneres - Ramon Gafarot Venzala

  • 8 Tudó Columba palumbus

19/05/2023 11:30:00

EDAR Blanes - Domingo de la Peña Mora Benítez

  • 4 Tudó Columba palumbus

19/05/2023 10:24:00

EDAR Orihuela Casco - Arturo García Calderón

  • 4 Tudó Columba palumbus

19/05/2023 10:05:00

EDAR Tarragona Nord (Altafulla) - Ramon Arbós Farré

  • 1 Tudó Columba palumbus

18/05/2023 15:10:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 6 Tudó Columba palumbus

18/05/2023 10:30:00

EDAR Murcia-Este - Germán Chacón Cánovas

  • 2 Tudó Columba palumbus

18/05/2023 10:02:00

ETAP San Francisco - Alfonso Ferradas Pinal

  • 1 Tudó Columba palumbus

17/05/2023 21:30:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 6 Tudó Columba palumbus

17/05/2023 18:30:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 2 Tudó Columba palumbus

17/05/2023 10:44:00

EDAR Tarragona Nord (Altafulla) - Ramon Arbós Farré

  • 4 Tudó Columba palumbus

17/05/2023 09:16:00

EDAR Frieres - Censo Frieres

  • 1 Tudó Columba palumbus

17/05/2023 09:00:00

EDAR Montcada - Amador cañete gomez

  • 4 Tudó Columba palumbus

16/05/2023 19:50:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 5 Tudó Columba palumbus

16/05/2023 10:00:00

EDAR Gironella - Censo Gironella

  • 3 Tudó Columba palumbus

16/05/2023 09:37:00

EDAR Tarragona Nord (Altafulla) - Ramon Arbós Farré

  • 4 Tudó Columba palumbus

16/05/2023 08:20:00

EDAR Sant Daniel - Laura Martínez cavero

  • 2 Tudó Columba palumbus

15/05/2023 19:00:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 11 Tudó Columba palumbus

15/05/2023 08:03:00

EDAR Tarragona Nord (Altafulla) - Ramon Arbós Farré

  • 9 Tudó Columba palumbus

14/05/2023 15:30:00

EDAR Blanes - Domingo de la Peña Mora Benítez

  • 8 Tudó Columba palumbus

12/05/2023 19:00:00

EDAR Blanes - Domingo de la Peña Mora Benítez

  • 8 Tudó Columba palumbus

12/05/2023 09:31:00

EDAR Orihuela Casco - Arturo García Calderón

  • 2 Tudó Columba palumbus

12/05/2023 08:10:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 2 Tudó Columba palumbus

11/05/2023 14:00:00

EDAR Torrent - Rafa Martínez Soria

  • 7 Tudó Columba palumbus

11/05/2023 08:30:00

EDAR Montcada - Amador cañete gomez

  • 3 Tudó Columba palumbus

11/05/2023 08:20:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 4 Tudó Columba palumbus

10/05/2023 17:00:00

EDAR Blanes - Domingo de la Peña Mora Benítez

  • 8 Tudó Columba palumbus

10/05/2023 09:10:00

EDAR Albacete - Isabel Dolz Arroyo

  • 28 Tudó Columba palumbus

10/05/2023 08:30:00

EDAR Montcada - Amador cañete gomez

  • 3 Tudó Columba palumbus

10/05/2023 08:30:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 5 Tudó Columba palumbus

10/05/2023 08:10:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 4 Tudó Columba palumbus

09/05/2023 16:00:00

EDAR Alt Maresme - Laura Martínez cavero

  • 4 Tudó Columba palumbus

09/05/2023 10:59:00

EDAR Tarragona Nord (Altafulla) - Ramon Arbós Farré

  • 6 Tudó Columba palumbus

09/05/2023 10:50:00

EDAR Puertollano - miguel antonio lopez peces

  • 6 Tudó Columba palumbus

09/05/2023 08:50:00

EDAR Sant Daniel - Usuario Anónimo

  • 2 Tudó Columba palumbus

09/05/2023 08:30:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 2 Tudó Columba palumbus

08/05/2023 12:30:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 3 Tudó Columba palumbus

08/05/2023 07:10:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 4 Tudó Columba palumbus

07/05/2023 10:00:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 5 Tudó Columba palumbus

06/05/2023 10:30:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 5 Tudó Columba palumbus

06/05/2023 10:00:00

EDAR Blanes - Domingo de la Peña Mora Benítez

  • 2 Tudó Columba palumbus

06/05/2023 07:27:00

EDAR Llavaneres - Ramon Gafarot Venzala

  • 5 Tudó Columba palumbus

05/05/2023 19:30:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 6 Tudó Columba palumbus

05/05/2023 19:30:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 6 Tudó Columba palumbus

05/05/2023 08:30:00

EDAR Montcada - Amador cañete gomez

  • 2 Tudó Columba palumbus

04/05/2023 19:00:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 2 Tudó Columba palumbus

04/05/2023 11:44:00

EDAR Tarragona Nord (Altafulla) - Ramon Arbós Farré

  • 16 Tudó Columba palumbus

04/05/2023 08:00:00

EDAR Sant Daniel - Usuario Anónimo

  • 1 Tudó Columba palumbus

03/05/2023 13:30:00

EDAR Blanes - Domingo de la Peña Mora Benítez

  • 8 Tudó Columba palumbus

03/05/2023 08:59:00

EDAR Tarragona Nord (Altafulla) - Ramon Arbós Farré

  • 8 Tudó Columba palumbus

02/05/2023 18:50:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 5 Tudó Columba palumbus