Observacions de Colom roquer

Aquí pots accedir a totes les observacions de BiObserva i seleccionar les zones, els ocells o els períodes de temps que t’interessin.


  
  
  
  
  
Reinicia

09/07/2023 09:30:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 10 Colom roquer Columba livia

08/07/2023 21:30:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 1 Colom roquer Columba livia

08/07/2023 08:30:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 10 Colom roquer Columba livia

07/07/2023 14:02:00

EDAR Alt Maresme - Marcel Carles Maeso Patiño

  • 4 Colom roquer Columba livia

07/07/2023 10:00:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 8 Colom roquer Columba livia

04/07/2023 11:00:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 10 Colom roquer Columba livia

03/07/2023 10:40:00

DAP Cuatro Caminos - Elizabeth Medina Ponce

  • 15 Colom roquer Columba livia

03/07/2023 10:30:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 8 Colom roquer Columba livia

29/06/2023 10:00:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 1 Colom roquer Columba livia

25/06/2023 08:00:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 20 Colom roquer Columba livia

24/06/2023 16:11:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 1 Colom roquer Columba livia

24/06/2023 11:30:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 10 Colom roquer Columba livia

23/06/2023 10:30:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 20 Colom roquer Columba livia

22/06/2023 08:30:00

EDAR Cabezo Beaza - ELISA RODRIGUEZ GOMEZ

  • 7 Colom roquer Columba livia

21/06/2023 18:39:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 1 Colom roquer Columba livia

20/06/2023 08:00:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 10 Colom roquer Columba livia

19/06/2023 08:00:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 10 Colom roquer Columba livia

17/06/2023 21:30:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 1 Colom roquer Columba livia

16/06/2023 21:30:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 1 Colom roquer Columba livia

15/06/2023 09:00:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 10 Colom roquer Columba livia

14/06/2023 21:25:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 2 Colom roquer Columba livia

14/06/2023 08:30:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 8 Colom roquer Columba livia

12/06/2023 21:30:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 1 Colom roquer Columba livia

11/06/2023 10:00:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 6 Colom roquer Columba livia

10/06/2023 09:30:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 6 Colom roquer Columba livia

09/06/2023 08:39:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 2 Colom roquer Columba livia

09/06/2023 08:00:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 10 Colom roquer Columba livia

08/06/2023 10:30:00

EDAR Blanes - Domingo de la Peña Mora Benítez

  • 26 Colom roquer Columba livia

08/06/2023 09:51:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 1 Colom roquer Columba livia

07/06/2023 08:00:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 2 Colom roquer Columba livia

06/06/2023 10:15:00

EDAR Blanes - Domingo de la Peña Mora Benítez

  • 14 Colom roquer Columba livia

06/06/2023 08:30:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 15 Colom roquer Columba livia

06/06/2023 08:24:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 2 Colom roquer Columba livia

05/06/2023 09:00:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 30 Colom roquer Columba livia

04/06/2023 12:14:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 2 Colom roquer Columba livia

03/06/2023 12:06:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 2 Colom roquer Columba livia

02/06/2023 17:00:00

EDAR Blanes - Domingo de la Peña Mora Benítez

  • 20 Colom roquer Columba livia

31/05/2023 17:30:00

EDAR Blanes - Domingo de la Peña Mora Benítez

  • 23 Colom roquer Columba livia

29/05/2023 16:00:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 1 Colom roquer Columba livia

28/05/2023 19:04:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 1 Colom roquer Columba livia

28/05/2023 17:45:00

EDAR Blanes - Domingo de la Peña Mora Benítez

  • 13 Colom roquer Columba livia

26/05/2023 17:04:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 1 Colom roquer Columba livia

25/05/2023 16:30:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 2 Colom roquer Columba livia

24/05/2023 16:05:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 2 Colom roquer Columba livia

24/05/2023 10:01:00

EDAR Tarragona - Censo Tarragona

  • 30 Colom roquer Columba livia

24/05/2023 08:30:00

DAP Cuatro Caminos - Elizabeth Medina Ponce

  • 12 Colom roquer Columba livia

24/05/2023 07:30:00

EDAR Blanes - Domingo de la Peña Mora Benítez

  • 23 Colom roquer Columba livia

23/05/2023 10:30:00

EDAR Blanes - Domingo de la Peña Mora Benítez

  • 24 Colom roquer Columba livia

20/05/2023 12:00:00

EDAR Blanes - Domingo de la Peña Mora Benítez

  • 24 Colom roquer Columba livia

19/05/2023 11:30:00

EDAR Blanes - Domingo de la Peña Mora Benítez

  • 21 Colom roquer Columba livia

17/05/2023 21:30:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 3 Colom roquer Columba livia

16/05/2023 09:30:00

EDAR Montcada - Censo Montcada

  • 3 Colom roquer Columba livia

15/05/2023 12:20:00

DAP Cuatro Caminos - Elizabeth Medina Ponce

  • 4 Colom roquer Columba livia

14/05/2023 15:30:00

EDAR Blanes - Domingo de la Peña Mora Benítez

  • 20 Colom roquer Columba livia

13/05/2023 09:00:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 4 Colom roquer Columba livia

12/05/2023 19:00:00

EDAR Blanes - Domingo de la Peña Mora Benítez

  • 21 Colom roquer Columba livia

12/05/2023 10:00:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 6 Colom roquer Columba livia

10/05/2023 17:00:00

EDAR Blanes - Domingo de la Peña Mora Benítez

  • 25 Colom roquer Columba livia

09/05/2023 15:15:00

EDAR León - Ángel Blanco Suárez

  • 1 Colom roquer Columba livia

09/05/2023 08:30:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 10 Colom roquer Columba livia

08/05/2023 09:00:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 8 Colom roquer Columba livia

07/05/2023 10:00:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 1 Colom roquer Columba livia

06/05/2023 10:30:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 1 Colom roquer Columba livia

06/05/2023 10:00:00

EDAR Blanes - Domingo de la Peña Mora Benítez

  • 6 Colom roquer Columba livia

04/05/2023 10:30:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 10 Colom roquer Columba livia

04/05/2023 08:30:00

EDAR Cabezo Beaza - ELISA RODRIGUEZ GOMEZ

  • 12 Colom roquer Columba livia

03/05/2023 13:30:00

EDAR Blanes - Domingo de la Peña Mora Benítez

  • 13 Colom roquer Columba livia

03/05/2023 10:00:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 6 Colom roquer Columba livia

01/05/2023 16:10:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 3 Colom roquer Columba livia

01/05/2023 12:30:00

EDAR Blanes - Domingo de la Peña Mora Benítez

  • 26 Colom roquer Columba livia

30/04/2023 15:14:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 1 Colom roquer Columba livia

30/04/2023 08:20:00

EDAR León - Ángel Blanco Suárez

  • 1 Colom roquer Columba livia

30/04/2023 08:00:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 10 Colom roquer Columba livia

28/04/2023 13:45:00

EDAR Alt Maresme - Marcel Carles Maeso Patiño

  • 2 Colom roquer Columba livia

25/04/2023 15:00:00

EDAR Blanes - Domingo de la Peña Mora Benítez

  • 38 Colom roquer Columba livia

24/04/2023 08:00:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 8 Colom roquer Columba livia

23/04/2023 14:45:00

EDAR Blanes - Domingo de la Peña Mora Benítez

  • 23 Colom roquer Columba livia

23/04/2023 12:10:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 2 Colom roquer Columba livia

22/04/2023 12:30:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 1 Colom roquer Columba livia

21/04/2023 13:40:00

EDAR Alt Maresme - Marcel Carles Maeso Patiño

  • 2 Colom roquer Columba livia

21/04/2023 10:25:00

Captación ETAP Zamora - Rafael Sánchez Verdú

  • 4 Colom roquer Columba livia

21/04/2023 10:10:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 5 Colom roquer Columba livia

20/04/2023 08:00:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 5 Colom roquer Columba livia

19/04/2023 12:00:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 3 Colom roquer Columba livia

18/04/2023 10:30:00

EDAR Blanes - Domingo de la Peña Mora Benítez

  • 26 Colom roquer Columba livia

17/04/2023 08:30:00

EDAR Cabezo Beaza - ELISA RODRIGUEZ GOMEZ

  • 12 Colom roquer Columba livia

16/04/2023 11:30:00

EDAR Blanes - Domingo de la Peña Mora Benítez

  • 23 Colom roquer Columba livia

15/04/2023 09:00:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 6 Colom roquer Columba livia

13/04/2023 18:51:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 1 Colom roquer Columba livia

13/04/2023 10:30:00

EDAR Blanes - Domingo de la Peña Mora Benítez

  • 19 Colom roquer Columba livia

11/04/2023 11:07:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 5 Colom roquer Columba livia

11/04/2023 10:00:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 10 Colom roquer Columba livia

10/04/2023 10:00:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 10 Colom roquer Columba livia

09/04/2023 15:00:00

EDAR Blanes - Domingo de la Peña Mora Benítez

  • 18 Colom roquer Columba livia

06/04/2023 08:00:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 16 Colom roquer Columba livia

05/04/2023 17:44:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 2 Colom roquer Columba livia

05/04/2023 16:30:00

EDAR Blanes - Domingo de la Peña Mora Benítez

  • 10 Colom roquer Columba livia

05/04/2023 12:08:00

EDAR Tarragona - Antonio Hernández Guardeño

  • 15 Colom roquer Columba livia

05/04/2023 08:30:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 6 Colom roquer Columba livia

04/04/2023 20:30:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 1 Colom roquer Columba livia