Observacions de Colom roquer

Aquí pots accedir a totes les observacions de BiObserva i seleccionar les zones, els ocells o els períodes de temps que t’interessin.


  
  
  
  
  
Reinicia

23/01/2022 09:00:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 10 Colom roquer Columba livia

22/01/2022 15:00:00

EDAR Blanes - Domingo de la Peña Mora Benítez

  • 17 Colom roquer Columba livia

22/01/2022 09:30:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 10 Colom roquer Columba livia

21/01/2022 16:00:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 15 Colom roquer Columba livia

21/01/2022 12:49:00

EDAR Baix Llobregat - Dario Zurbrigg Baldi

  • 23 Colom roquer Columba livia

21/01/2022 12:25:00

EDAR Cambrils - Francesc Molas

  • 2 Colom roquer Columba livia

18/01/2022 11:30:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 10 Colom roquer Columba livia

16/01/2022 10:00:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 14 Colom roquer Columba livia

13/01/2022 08:30:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 10 Colom roquer Columba livia

12/01/2022 09:00:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 6 Colom roquer Columba livia

11/01/2022 09:30:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 15 Colom roquer Columba livia

09/01/2022 10:30:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 10 Colom roquer Columba livia

08/01/2022 09:00:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 10 Colom roquer Columba livia

07/01/2022 11:00:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 6 Colom roquer Columba livia

06/01/2022 15:00:00

EDAR Blanes - Domingo de la Peña Mora Benítez

  • 25 Colom roquer Columba livia

04/01/2022 16:45:00

EDAR Blanes - Domingo de la Peña Mora Benítez

  • 15 Colom roquer Columba livia

04/01/2022 12:30:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 6 Colom roquer Columba livia

03/01/2022 16:00:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 10 Colom roquer Columba livia

30/12/2021 10:30:00

EDAR Blanes - Domingo de la Peña Mora Benítez

  • 27 Colom roquer Columba livia

25/12/2021 09:00:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 10 Colom roquer Columba livia

24/12/2021 12:00:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 10 Colom roquer Columba livia

19/12/2021 16:00:00

EDAR Blanes - Domingo de la Peña Mora Benítez

  • 20 Colom roquer Columba livia

17/12/2021 10:38:00

Captación ETAP Zamora - Rafael Sánchez Verdú

  • 16 Colom roquer Columba livia

16/12/2021 16:30:00

EDAR Blanes - Domingo de la Peña Mora Benítez

  • 17 Colom roquer Columba livia

12/12/2021 09:15:00

EDAR Silvouta - Manuel Ces

  • 4 Colom roquer Columba livia

08/12/2021 11:00:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 20 Colom roquer Columba livia

08/12/2021 10:45:00

EDAR Blanes - Domingo de la Peña Mora Benítez

  • 17 Colom roquer Columba livia

07/12/2021 12:00:00

EDAR Blanes - Joan Rodríguez Pueyo

  • 7 Colom roquer Columba livia

07/12/2021 10:00:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 10 Colom roquer Columba livia

04/12/2021 09:00:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 6 Colom roquer Columba livia

29/11/2021 16:00:00

EDAR Blanes - Domingo de la Peña Mora Benítez

  • 22 Colom roquer Columba livia

23/11/2021 10:15:00

EDAR Blanes - Domingo de la Peña Mora Benítez

  • 12 Colom roquer Columba livia

21/11/2021 09:00:00

EDAR Torrent - Rafa Martínez Soria

  • 1 Colom roquer Columba livia

15/11/2021 16:45:00

EDAR Blanes - Domingo de la Peña Mora Benítez

  • 20 Colom roquer Columba livia

14/11/2021 08:30:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 20 Colom roquer Columba livia

13/11/2021 16:00:00

EDAR Blanes - Domingo de la Peña Mora Benítez

  • 25 Colom roquer Columba livia

13/11/2021 10:00:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 10 Colom roquer Columba livia

11/11/2021 09:30:00

EDAR Torrent - Rafa Martínez Soria

  • 5 Colom roquer Columba livia

10/11/2021 16:45:00

EDAR Blanes - Domingo de la Peña Mora Benítez

  • 17 Colom roquer Columba livia

06/11/2021 11:30:00

EDAR Blanes - Domingo de la Peña Mora Benítez

  • 25 Colom roquer Columba livia

04/11/2021 12:00:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 10 Colom roquer Columba livia

02/11/2021 10:00:00

EDAR Blanes - Domingo de la Peña Mora Benítez

  • 32 Colom roquer Columba livia

30/10/2021 11:00:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 6 Colom roquer Columba livia

28/10/2021 10:16:00

EDAR León - Rubén Miguel Domínguez

  • 10 Colom roquer Columba livia

27/10/2021 17:00:00

EDAR Blanes - Domingo de la Peña Mora Benítez

  • 12 Colom roquer Columba livia

25/10/2021 18:00:00

EDAR Blanes - Domingo de la Peña Mora Benítez

  • 12 Colom roquer Columba livia

23/10/2021 17:10:00

EDAR Blanes - Domingo de la Peña Mora Benítez

  • 12 Colom roquer Columba livia

21/10/2021 09:15:00

EDAR Cabezo Beaza - ELISA RODRIGUEZ GOMEZ

  • 8 Colom roquer Columba livia

18/10/2021 11:00:00

EDAR Blanes - Domingo de la Peña Mora Benítez

  • 35 Colom roquer Columba livia

17/10/2021 10:00:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 10 Colom roquer Columba livia

16/10/2021 12:00:00

EDAR Blanes - Domingo de la Peña Mora Benítez

  • 40 Colom roquer Columba livia

15/10/2021 12:00:00

EDAR Benidorm - Francisco Lopez

  • 3 Colom roquer Columba livia

12/10/2021 13:30:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 10 Colom roquer Columba livia

10/10/2021 17:30:00

EDAR Blanes - Domingo de la Peña Mora Benítez

  • 23 Colom roquer Columba livia

07/10/2021 17:15:00

EDAR Blanes - Domingo de la Peña Mora Benítez

  • 43 Colom roquer Columba livia

05/10/2021 17:00:00

EDAR Blanes - Domingo de la Peña Mora Benítez

  • 40 Colom roquer Columba livia

01/10/2021 12:00:00

ETAP León - Aurelio García

  • 2 Colom roquer Columba livia

01/10/2021 11:10:00

EDAR Tarragona - Miriam Fresneda Torrente

  • 20 Colom roquer Columba livia

01/10/2021 11:00:00

Captación ETAP Zamora - Rafael Sánchez Verdú

  • 6 Colom roquer Columba livia

16/09/2021 09:56:00

EDAR León - Rubén Miguel Domínguez

  • 27 Colom roquer Columba livia

08/09/2021 09:00:00

EDAR Cabezo Beaza - ELISA RODRIGUEZ GOMEZ

  • 9 Colom roquer Columba livia

03/09/2021 09:00:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 20 Colom roquer Columba livia

26/08/2021 20:49:00

EDAR Baix Llobregat - Dario Zurbrigg Baldi

  • 22 Colom roquer Columba livia

25/08/2021 20:47:00

EDAR Baix Llobregat - Dario Zurbrigg Baldi

  • 30 Colom roquer Columba livia

24/08/2021 12:04:00

EDAR Baix Llobregat - Dario Zurbrigg Baldi

  • 19 Colom roquer Columba livia

23/08/2021 12:02:00

EDAR Baix Llobregat - Dario Zurbrigg Baldi

  • 26 Colom roquer Columba livia

22/08/2021 12:00:00

EDAR Baix Llobregat - Dario Zurbrigg Baldi

  • 21 Colom roquer Columba livia

21/08/2021 19:20:00

EDAR Baix Llobregat - Dario Zurbrigg Baldi

  • 31 Colom roquer Columba livia

21/08/2021 08:30:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 10 Colom roquer Columba livia

20/08/2021 12:18:00

EDAR Baix Llobregat - Dario Zurbrigg Baldi

  • 29 Colom roquer Columba livia

15/08/2021 18:55:00

EDAR Baix Llobregat - Dario Zurbrigg Baldi

  • 26 Colom roquer Columba livia

14/08/2021 19:52:00

EDAR Baix Llobregat - Dario Zurbrigg Baldi

  • 15 Colom roquer Columba livia

13/08/2021 09:09:00

EDAR Baix Llobregat - Dario Zurbrigg Baldi

  • 25 Colom roquer Columba livia

12/08/2021 09:00:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 10 Colom roquer Columba livia

11/08/2021 21:26:00

EDAR Baix Llobregat - Dario Zurbrigg Baldi

  • 22 Colom roquer Columba livia

10/08/2021 08:15:00

EDAR Cabezo Beaza - ELISA RODRIGUEZ GOMEZ

  • 9 Colom roquer Columba livia

06/08/2021 10:00:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 10 Colom roquer Columba livia

04/08/2021 09:00:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 10 Colom roquer Columba livia

03/08/2021 08:21:00

EDAR Sant Daniel - Laura Martínez cavero

  • 1 Colom roquer Columba livia

03/08/2021 08:00:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 20 Colom roquer Columba livia

03/08/2021 07:17:00

EDAR Alt Maresme - Marcel Carles Maeso Patiño

  • 3 Colom roquer Columba livia

29/07/2021 10:00:00

Captación ETAP Zamora - Rafael Sánchez Verdú

  • 4 Colom roquer Columba livia

23/07/2021 12:38:00

EDAR Benidorm - Francisco Lopez

  • 2 Colom roquer Columba livia

19/07/2021 09:30:00

EDAR Blanes - Joan Rodríguez Pueyo

  • 3 Colom roquer Columba livia

16/07/2021 18:15:00

EDAR Blanes - Domingo de la Peña Mora Benítez

  • 6 Colom roquer Columba livia

14/07/2021 11:30:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 20 Colom roquer Columba livia

13/07/2021 19:00:00

EDAR Blanes - Domingo de la Peña Mora Benítez

  • 18 Colom roquer Columba livia

11/07/2021 09:30:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 30 Colom roquer Columba livia

08/07/2021 16:20:00

EDAR Baix Llobregat - Dario Zurbrigg Baldi

  • 16 Colom roquer Columba livia

07/07/2021 18:00:00

EDAR Baix Llobregat - Dario Zurbrigg Baldi

  • 19 Colom roquer Columba livia

07/07/2021 09:00:00

EDAR Blanes - Joan Rodríguez Pueyo

  • 1 Colom roquer Columba livia

05/07/2021 08:30:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 40 Colom roquer Columba livia

02/07/2021 10:10:00

Captación ETAP Zamora - Rafael Sánchez Verdú

  • 7 Colom roquer Columba livia

30/06/2021 17:30:00

EDAR Blanes - Domingo de la Peña Mora Benítez

  • 16 Colom roquer Columba livia

27/06/2021 18:00:00

EDAR Blanes - Domingo de la Peña Mora Benítez

  • 18 Colom roquer Columba livia

25/06/2021 17:00:00

EDAR Blanes - Domingo de la Peña Mora Benítez

  • 10 Colom roquer Columba livia

23/06/2021 12:39:00

EDAR Alt Maresme - Marcel Carles Maeso Patiño

  • 5 Colom roquer Columba livia

22/06/2021 16:00:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 10 Colom roquer Columba livia

16/06/2021 14:31:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 20 Colom roquer Columba livia

16/06/2021 09:46:00

EDAR León - Rubén Miguel Domínguez

  • 10 Colom roquer Columba livia