Observacions de Perdiu roja

Aquí pots accedir a totes les observacions de BiObserva i seleccionar les zones, els ocells o els períodes de temps que t’interessin.


  
  
  
  
  
Reinicia

Ahir,

21/05/2024 10:10:00

EDAR Benidorm - Francisco Lopez

  • 4 Perdiu roja Alectoris rufa

09/05/2024 11:58:00

ETAP Albacete - Nazareth Tebar Pérez

  • 1 Perdiu roja Alectoris rufa

03/05/2024 08:30:00

EDAR Cabezo Beaza - Marcos Pérez Díaz

  • 2 Perdiu roja Alectoris rufa

02/04/2024 08:30:00

EDAR Cabezo Beaza - Marcos Pérez Díaz

  • 4 Perdiu roja Alectoris rufa

23/02/2024 08:30:00

EDAR Torrevieja - Jesús Sánchez Seva

  • 12 Perdiu roja Alectoris rufa

08/02/2024 09:00:00

EDAR Torrevieja - Censo Torrevieja

  • 12 Perdiu roja Alectoris rufa

26/01/2024 09:00:00

EDAR Xixona - Censo Xixona

  • 2 Perdiu roja Alectoris rufa

16/11/2023 08:45:00

EDAR Torrevieja - Jose Manuel Sánchez López

  • 10 Perdiu roja Alectoris rufa

06/11/2023 08:30:00

EDAR Cabezo Beaza - Eva Maria García Jiménez

  • 8 Perdiu roja Alectoris rufa

03/11/2023 11:37:00

EDAR Orihuela Casco - Arturo García Calderón

  • 7 Perdiu roja Alectoris rufa

20/10/2023 08:30:00

EDAR Cabezo Beaza - Eva Maria García Jiménez

  • 9 Perdiu roja Alectoris rufa

27/09/2023 08:00:00

EDAR Torrevieja - Jose Manuel Sánchez López

  • 10 Perdiu roja Alectoris rufa

26/09/2023 09:18:00

EDAR Cabezo Beaza - Paula del carmen Raja Avilés

  • 1 Perdiu roja Alectoris rufa

25/08/2023 08:00:00

EDAR Torrevieja - Jose Manuel Sánchez López

  • 12 Perdiu roja Alectoris rufa

03/08/2023 08:30:00

EDAR Cabezo Beaza - ELISA RODRIGUEZ GOMEZ

  • 11 Perdiu roja Alectoris rufa

25/07/2023 08:00:00

EDAR Torrevieja - Jose Manuel Sánchez López

  • 10 Perdiu roja Alectoris rufa

19/07/2023 08:30:00

EDAR Cabezo Beaza - ELISA RODRIGUEZ GOMEZ

  • 17 Perdiu roja Alectoris rufa

22/06/2023 08:30:00

EDAR Cabezo Beaza - ELISA RODRIGUEZ GOMEZ

  • 4 Perdiu roja Alectoris rufa

19/05/2023 08:00:00

EDAR Torrevieja - Jose Manuel Sánchez López

  • 12 Perdiu roja Alectoris rufa

09/05/2023 10:50:00

EDAR Puertollano - miguel antonio lopez peces

  • 2 Perdiu roja Alectoris rufa

04/05/2023 08:30:00

EDAR Cabezo Beaza - ELISA RODRIGUEZ GOMEZ

  • 17 Perdiu roja Alectoris rufa

17/04/2023 08:30:00

EDAR Cabezo Beaza - ELISA RODRIGUEZ GOMEZ

  • 9 Perdiu roja Alectoris rufa

10/03/2023 08:30:00

EDAR Torrevieja - Jose Manuel Sánchez López

  • 10 Perdiu roja Alectoris rufa

10/03/2023 08:30:00

EDAR Torrevieja - Jose Manuel Sánchez López

  • 10 Perdiu roja Alectoris rufa

06/03/2023 08:30:00

EDAR Cabezo Beaza - ELISA RODRIGUEZ GOMEZ

  • 7 Perdiu roja Alectoris rufa

09/02/2023 08:30:00

EDAR Cabezo Beaza - ELISA RODRIGUEZ GOMEZ

  • 16 Perdiu roja Alectoris rufa

30/01/2023 10:00:00

ETAP Albacete - Nazareth Tebar Pérez

  • 8 Perdiu roja Alectoris rufa

26/01/2023 09:00:00

EDAR Torrevieja - Censo Torrevieja

  • 5 Perdiu roja Alectoris rufa

25/01/2023 13:48:00

EDAR Palamós - Ricardo Martin Ricardo

  • 1 Perdiu roja Alectoris rufa

25/01/2023 13:48:00

EDAR Palamós - Ricardo Martin Ricardo

  • 1 Perdiu roja Alectoris rufa

11/01/2023 08:30:00

EDAR Torrevieja - Jose Manuel Sánchez López

  • 3 Perdiu roja Alectoris rufa

07/12/2022 08:30:00

EDAR Cabezo Beaza - ELISA RODRIGUEZ GOMEZ

  • 4 Perdiu roja Alectoris rufa

28/11/2022 07:30:00

EDAR Cambrils - Guillem Mayor Samarra

  • 3 Perdiu roja Alectoris rufa

18/11/2022 08:30:00

EDAR Torrevieja - Jose Manuel Sánchez López

  • 6 Perdiu roja Alectoris rufa

28/10/2022 09:00:00

EDAR Torrevieja - Jesús Sánchez Seva

  • 5 Perdiu roja Alectoris rufa

18/10/2022 09:00:00

EDAR Cabezo Beaza - ELISA RODRIGUEZ GOMEZ

  • 10 Perdiu roja Alectoris rufa

30/09/2022 09:00:00

EDAR Torrevieja - Jesús Sánchez Seva

  • 4 Perdiu roja Alectoris rufa

20/09/2022 09:00:00

EDAR Torrevieja - Jose Manuel Sánchez López

  • 4 Perdiu roja Alectoris rufa

09/09/2022 08:30:00

EDAR Cabezo Beaza - ELISA RODRIGUEZ GOMEZ

  • 17 Perdiu roja Alectoris rufa

30/08/2022 08:00:00

EDAR Torrevieja - Jesús Sánchez Seva

  • 5 Perdiu roja Alectoris rufa

25/08/2022 08:15:00

EDAR Torrevieja - Jose Manuel Sánchez López

  • 6 Perdiu roja Alectoris rufa

12/08/2022 08:10:00

EDAR Cabezo Beaza - ELISA RODRIGUEZ GOMEZ

  • 15 Perdiu roja Alectoris rufa

27/07/2022 13:53:00

EDAR Torrevieja - Jesús Sánchez Seva

  • 4 Perdiu roja Alectoris rufa

18/07/2022 08:00:00

EDAR Torrevieja - Jose Manuel Sánchez López

  • 5 Perdiu roja Alectoris rufa

07/07/2022 17:00:00

EDAR Cabezo Beaza - ELISA RODRIGUEZ GOMEZ

  • 5 Perdiu roja Alectoris rufa

25/06/2022 07:40:00

EDAR Arenales del Sol-Elx - Antonio Serrano Ripoll

  • 8 Perdiu roja Alectoris rufa

23/06/2022 09:28:00

EDAR Orihuela Casco - Arturo García Calderón

  • 6 Perdiu roja Alectoris rufa

13/06/2022 17:00:00

EDAR Cabezo Beaza - ELISA RODRIGUEZ GOMEZ

  • 3 Perdiu roja Alectoris rufa

12/05/2022 13:10:00

ETAP Albacete - CAROLINA LÓPEZ ALCARRIA

  • 2 Perdiu roja Alectoris rufa

05/05/2022 08:30:00

EDAR Cabezo Beaza - ELISA RODRIGUEZ GOMEZ

  • 2 Perdiu roja Alectoris rufa

30/04/2022 11:48:00

EDAR Arenales del Sol-Elx - Antonio Serrano Ripoll

  • 2 Perdiu roja Alectoris rufa

29/04/2022 10:10:00

EDAR Puertollano - miguel antonio lopez peces

  • 2 Perdiu roja Alectoris rufa

23/04/2022 11:38:00

EDAR Arenales del Sol-Elx - Antonio Serrano Ripoll

  • 2 Perdiu roja Alectoris rufa

20/04/2022 08:00:00

EDAR Torrevieja - Jose Manuel Sánchez López

  • 3 Perdiu roja Alectoris rufa

13/04/2022 08:00:00

EDAR Montcada - Amador cañete gomez

  • 1 Perdiu roja Alectoris rufa

12/04/2022 13:30:00

Captación Albacete - Francisco José Corredor Carrión

  • 1 Perdiu roja Alectoris rufa

12/04/2022 13:30:00

Captación Albacete - Francisco José Corredor Carrión

  • 1 Perdiu roja Alectoris rufa

11/04/2022 09:15:00

EDAR Cabezo Beaza - ELISA RODRIGUEZ GOMEZ

  • 3 Perdiu roja Alectoris rufa

31/03/2022 08:50:00

EDAR Xixona - Diego Fernández Geisser

  • 1 Perdiu roja Alectoris rufa

23/03/2022 08:30:00

EDAR Torrevieja - Jose Manuel Sánchez López

  • 4 Perdiu roja Alectoris rufa

15/03/2022 08:30:00

EDAR Cabezo Beaza - ELISA RODRIGUEZ GOMEZ

  • 2 Perdiu roja Alectoris rufa

11/03/2022 08:30:00

ETAP Albacete - ALFONSO CORCOLES GARCIA

  • 3 Perdiu roja Alectoris rufa

28/02/2022 11:30:00

EDAR Puertollano - miguel antonio lopez peces

  • 2 Perdiu roja Alectoris rufa

25/02/2022 08:30:00

EDAR Torrevieja - Jose Manuel Sánchez López

  • 6 Perdiu roja Alectoris rufa

21/02/2022 10:40:00

EDAR Cabezo Beaza - ELISA RODRIGUEZ GOMEZ

  • 2 Perdiu roja Alectoris rufa

19/02/2022 11:42:00

EDAR Arenales del Sol-Elx - Antonio Serrano Ripoll

  • 2 Perdiu roja Alectoris rufa

25/01/2022 17:00:00

EDAR Montcada - Amador cañete gomez

  • 2 Perdiu roja Alectoris rufa

22/01/2022 10:59:00

EDAR Arenales del Sol-Elx - Antonio Serrano Ripoll

  • 4 Perdiu roja Alectoris rufa

21/01/2022 12:25:00

EDAR Cambrils - Francesc Molas

  • 2 Perdiu roja Alectoris rufa

20/01/2022 08:30:00

EDAR Torrevieja - Jose Manuel Sánchez López

  • 12 Perdiu roja Alectoris rufa

17/01/2022 12:45:00

ETAP Albacete - ALFONSO CORCOLES GARCIA

  • 4 Perdiu roja Alectoris rufa

17/01/2022 11:00:00

ETAP Albacete - ALFONSO CORCOLES GARCIA

  • 3 Perdiu roja Alectoris rufa

14/01/2022 09:00:00

EDAR Cabezo Beaza - ELISA RODRIGUEZ GOMEZ

  • 1 Perdiu roja Alectoris rufa

08/01/2022 11:23:00

EDAR Arenales del Sol-Elx - Antonio Serrano Ripoll

  • 5 Perdiu roja Alectoris rufa

24/12/2021 08:30:00

EDAR Torrevieja - Jose Manuel Sánchez López

  • 10 Perdiu roja Alectoris rufa

15/12/2021 08:50:00

EDAR Cabezo Beaza - ELISA RODRIGUEZ GOMEZ

  • 5 Perdiu roja Alectoris rufa

10/12/2021 09:30:00

EDAR Torrevieja - Jesús Sánchez Seva

  • 10 Perdiu roja Alectoris rufa

23/11/2021 08:15:00

EDAR Torrevieja - Jose Manuel Sánchez López

  • 8 Perdiu roja Alectoris rufa

19/11/2021 09:00:00

EDAR Torrevieja - Jesús Sánchez Seva

  • 6 Perdiu roja Alectoris rufa

27/10/2021 09:00:00

EDAR Torrevieja - Jose Manuel Sánchez López

  • 10 Perdiu roja Alectoris rufa

21/10/2021 09:15:00

EDAR Cabezo Beaza - ELISA RODRIGUEZ GOMEZ

  • 1 Perdiu roja Alectoris rufa

08/09/2021 09:00:00

EDAR Cabezo Beaza - ELISA RODRIGUEZ GOMEZ

  • 5 Perdiu roja Alectoris rufa

10/08/2021 08:15:00

EDAR Cabezo Beaza - ELISA RODRIGUEZ GOMEZ

  • 8 Perdiu roja Alectoris rufa

23/07/2021 12:00:00

EDAR Torrevieja - Jesús Sánchez Seva

  • 2 Perdiu roja Alectoris rufa

23/07/2021 08:30:00

EDAR Torrevieja - Jose Manuel Sánchez López

  • 6 Perdiu roja Alectoris rufa

12/07/2021 18:00:00

EDAR Montcada - Amador cañete gomez

  • 1 Perdiu roja Alectoris rufa

09/07/2021 11:00:00

EDAR Torrevieja - Jesús Sánchez Seva

  • 6 Perdiu roja Alectoris rufa

07/07/2021 09:00:00

EDAR Cabezo Beaza - ELISA RODRIGUEZ GOMEZ

  • 22 Perdiu roja Alectoris rufa

25/06/2021 11:30:00

EDAR Torrevieja - Jesús Sánchez Seva

  • 5 Perdiu roja Alectoris rufa

11/06/2021 12:00:00

EDAR Torrevieja - Jesús Sánchez Seva

  • 6 Perdiu roja Alectoris rufa

08/06/2021 13:48:00

EDAR Cabezo Beaza - ELISA RODRIGUEZ GOMEZ

  • 3 Perdiu roja Alectoris rufa

28/05/2021 17:30:00

EDAR Torrevieja - Jesús Sánchez Seva

  • 5 Perdiu roja Alectoris rufa

19/05/2021 09:30:00

EDAR Cabezo Beaza - ELISA RODRIGUEZ GOMEZ

  • 3 Perdiu roja Alectoris rufa

14/05/2021 12:00:00

EDAR Torrevieja - Jesús Sánchez Seva

  • 3 Perdiu roja Alectoris rufa

13/05/2021 08:00:00

EDAR Torrevieja - Jose Manuel Sánchez López

  • 6 Perdiu roja Alectoris rufa

23/04/2021 12:56:00

EDAR Cabezo Beaza - ELISA RODRIGUEZ GOMEZ

  • 5 Perdiu roja Alectoris rufa

22/04/2021 09:00:00

EDAR Torrevieja - Jose Manuel Sánchez López

  • 2 Perdiu roja Alectoris rufa

15/03/2021 10:00:00

EDAR Cabezo Beaza - ELISA RODRIGUEZ GOMEZ

  • 2 Perdiu roja Alectoris rufa

13/03/2021 12:02:00

EDAR Arenales del Sol-Elx - Antonio Serrano Ripoll

  • 3 Perdiu roja Alectoris rufa

06/03/2021 12:55:00

EDAR Arenales del Sol-Elx - Antonio Serrano Ripoll

  • 3 Perdiu roja Alectoris rufa