Observacions de Estornell vulgar/negre

Aquí pots accedir a totes les observacions de BiObserva i seleccionar les zones, els ocells o els períodes de temps que t’interessin.


  
  
  
  
  
Reinicia

14/04/2023 08:59:00

EDAR Tarragona Nord (Altafulla) - Ramon Arbós Farré

  • 6 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

14/04/2023 08:15:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 1 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

13/04/2023 18:51:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 6 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

13/04/2023 11:57:00

EDAR Tarragona Nord (Altafulla) - Ramon Arbós Farré

  • 5 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

13/04/2023 10:30:00

EDAR Blanes - Domingo de la Peña Mora Benítez

  • 25 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

13/04/2023 08:00:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 11 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

13/04/2023 01:53:00

EDAR Llavaneres - Ramon Gafarot Venzala

  • 20 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

12/04/2023 19:30:00

EDAR Olot - Jordi Pujol Serrat

  • 4 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

12/04/2023 16:50:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 8 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

12/04/2023 08:30:00

EDAR Tarragona Nord (Altafulla) - Ramon Arbós Farré

  • 25 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

12/04/2023 08:25:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 3 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

12/04/2023 08:15:00

EDAR Torrevieja - Jose Manuel Sánchez López

  • 15 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

11/04/2023 11:23:00

EDAR Sant Climent - Juan Vicente Zamora Bas

  • 2 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

11/04/2023 11:07:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 6 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

11/04/2023 08:59:00

EDAR Tarragona Nord (Altafulla) - Ramon Arbós Farré

  • 10 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

10/04/2023 09:45:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 6 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

09/04/2023 15:00:00

EDAR Blanes - Domingo de la Peña Mora Benítez

  • 25 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

09/04/2023 09:00:00

ETAP El Conquero - Juan Mariano Lopez Pinto

  • 7 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

09/04/2023 08:01:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 7 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

08/04/2023 09:01:00

EDAR Olot - Jordi Pujol Serrat

  • 7 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

07/04/2023 16:11:00

EDAR Puertollano - miguel antonio lopez peces

  • 14 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

06/04/2023 08:37:00

EDAR Tarragona Nord (Altafulla) - Ramon Arbós Farré

  • 8 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

05/04/2023 18:30:00

ETAP León - Aurelio García

  • 80 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

05/04/2023 17:44:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 5 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

05/04/2023 16:30:00

EDAR Blanes - Domingo de la Peña Mora Benítez

  • 24 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

05/04/2023 12:08:00

EDAR Tarragona - Antonio Hernández Guardeño

  • 30 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

05/04/2023 09:11:00

EDAR Tarragona Nord (Altafulla) - Ramon Arbós Farré

  • 8 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

05/04/2023 08:57:00

EDAR Orihuela Casco - Arturo García Calderón

  • 13 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

04/04/2023 20:30:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 6 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

04/04/2023 16:00:00

EDAR Torrent - Rafa Martínez Soria

  • 12 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

04/04/2023 08:07:00

EDAR Tarragona Nord (Altafulla) - Ramon Arbós Farré

  • 6 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

03/04/2023 18:10:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 7 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

03/04/2023 10:35:00

EDAR Tarragona Nord (Altafulla) - Ramon Arbós Farré

  • 2 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

02/04/2023 20:00:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 4 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

01/04/2023 14:30:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 5 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

01/04/2023 08:35:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 14 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

31/03/2023 18:00:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 5 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

31/03/2023 12:30:00

EDAR Tarragona Nord (Altafulla) - Ramon Arbós Farré

  • 6 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

31/03/2023 09:30:00

EDAR Albacete - Isabel Dolz Arroyo

  • 150 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

31/03/2023 08:05:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 3 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

30/03/2023 19:25:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 5 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

30/03/2023 14:00:00

EDAR Roda de Ter - Jordi Riera Molist

  • 6 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

30/03/2023 10:00:00

EDAR Blanes - Domingo de la Peña Mora Benítez

  • 26 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

30/03/2023 09:40:00

EBAR General Altafulla - Antonio Hernández Guardeño

  • 7 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

30/03/2023 09:00:00

ETAP La Contraparada - ETAP La Contraparada

  • 1 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

30/03/2023 08:30:00

EDAR Tarragona Nord (Altafulla) - Ramon Arbós Farré

  • 7 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

30/03/2023 08:05:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 6 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

29/03/2023 08:05:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 14 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

28/03/2023 10:15:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 3 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

28/03/2023 10:00:00

EDAR Murcia-Este - Germán Chacón Cánovas

  • 17 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

27/03/2023 13:15:00

EDAR Tarragona Nord (Altafulla) - Ramon Arbós Farré

  • 6 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

27/03/2023 08:10:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 4 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

26/03/2023 12:15:00

EDAR Blanes - Domingo de la Peña Mora Benítez

  • 24 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

24/03/2023 11:25:00

EDAR Tarragona - Antonio Hernández Guardeño

  • 18 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

24/03/2023 08:10:00

EDAR Tarragona Nord (Altafulla) - Ramon Arbós Farré

  • 8 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

23/03/2023 18:00:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 5 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

23/03/2023 11:10:00

EDAR Rincón de León - José David Rodríguez Moreno

  • 8 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

23/03/2023 08:46:00

EDAR Tarragona Nord (Altafulla) - Ramon Arbós Farré

  • 6 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

22/03/2023 18:00:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 5 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

22/03/2023 15:30:00

ETAP El Conquero - Juan Mariano Lopez Pinto

  • 3 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

22/03/2023 12:41:00

EDAR Tarragona Nord (Altafulla) - Ramon Arbós Farré

  • 14 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

22/03/2023 11:22:00

ETAP Zamora - Rafael Sánchez Verdú

  • 9 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

21/03/2023 10:00:00

EDAR Murcia-Este - Germán Chacón Cánovas

  • 6 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

21/03/2023 09:30:00

ETAP León - Aurelio García

  • 70 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

21/03/2023 08:57:00

EDAR Tarragona Nord (Altafulla) - Ramon Arbós Farré

  • 2 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

20/03/2023 08:05:00

EDAR Tarragona Nord (Altafulla) - Ramon Arbós Farré

  • 4 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

19/03/2023 08:50:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 5 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

19/03/2023 08:45:00

EDAR Torrent - Rafa Martínez Soria

  • 10 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

18/03/2023 13:28:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 6 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

17/03/2023 12:49:00

EDAR Alt Maresme - Marcel Carles Maeso Patiño

  • 5 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

17/03/2023 12:48:00

EDAR Orihuela Casco - Arturo García Calderón

  • 13 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

17/03/2023 09:10:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 5 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

17/03/2023 09:04:00

EDAR Tarragona Nord (Altafulla) - Ramon Arbós Farré

  • 10 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

17/03/2023 08:00:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 5 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

16/03/2023 10:04:00

EDAR Albacete - Isabel Dolz Arroyo

  • 466 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

16/03/2023 09:23:00

EDAR Tarragona - Xavier Riera (Coordinador ICO)

  • 31 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

16/03/2023 08:05:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 6 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

16/03/2023 07:10:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 6 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

16/03/2023 02:22:00

EDAR Llavaneres - Ramon Gafarot Venzala

  • 20 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

15/03/2023 11:20:00

EDAR Puertollano - miguel antonio lopez peces

  • 23 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

15/03/2023 07:30:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 5 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

15/03/2023 07:25:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 5 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

14/03/2023 12:53:00

EDAR Tarragona Nord (Altafulla) - Ramon Arbós Farré

  • 6 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

14/03/2023 11:00:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 5 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

13/03/2023 13:00:00

EDAR Blanes - Joan Rodríguez Pueyo

  • 3 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

13/03/2023 11:57:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 5 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

13/03/2023 11:03:00

EDAR Tarragona Nord (Altafulla) - Ramon Arbós Farré

  • 6 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

10/03/2023 11:03:00

EDAR Tarragona Nord (Altafulla) - Ramon Arbós Farré

  • 6 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

10/03/2023 08:30:00

EDAR Torrevieja - Jose Manuel Sánchez López

  • 4 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

10/03/2023 08:30:00

EDAR Torrevieja - Jose Manuel Sánchez López

  • 4 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

09/03/2023 17:00:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 2 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

09/03/2023 13:33:00

EDAR Tarragona Nord (Altafulla) - Ramon Arbós Farré

  • 5 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

08/03/2023 18:04:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 5 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

08/03/2023 12:33:00

EDAR Tarragona Nord (Altafulla) - Ramon Arbós Farré

  • 6 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

07/03/2023 18:30:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 5 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

07/03/2023 11:15:00

EDAR Puertollano - miguel antonio lopez peces

  • 11 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

06/03/2023 18:35:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 5 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

06/03/2023 18:05:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 1 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

06/03/2023 08:30:00

EDAR Cabezo Beaza - ELISA RODRIGUEZ GOMEZ

  • 16 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor

05/03/2023 14:05:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 6 Estornell vulgar/negre Sturnus vulgaris/unicolor