Observacions de Gavià argentat

Aquí pots accedir a totes les observacions de BiObserva i seleccionar les zones, els ocells o els períodes de temps que t’interessin.


  
  
  
  
  
Reinicia

25/05/2023 07:30:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 4 Gavià argentat Larus michahellis

24/05/2023 16:05:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 6 Gavià argentat Larus michahellis

24/05/2023 10:01:00

EDAR Tarragona - Censo Tarragona

  • 4 Gavià argentat Larus michahellis

24/05/2023 08:30:00

DAP Cuatro Caminos - Elizabeth Medina Ponce

  • 2 Gavià argentat Larus michahellis

24/05/2023 07:00:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 4 Gavià argentat Larus michahellis

23/05/2023 09:00:00

EDAR Olot - Censo Olot

  • 2 Gavià argentat Larus michahellis

23/05/2023 07:00:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 2 Gavià argentat Larus michahellis

19/05/2023 08:00:00

EDAR Torrevieja - Jose Manuel Sánchez López

  • 16 Gavià argentat Larus michahellis

17/05/2023 21:30:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 3 Gavià argentat Larus michahellis

17/05/2023 09:16:00

EDAR Frieres - Censo Frieres

  • 1 Gavià argentat Larus michahellis

16/05/2023 19:50:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 1 Gavià argentat Larus michahellis

15/05/2023 21:30:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 6 Gavià argentat Larus michahellis

15/05/2023 19:00:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 4 Gavià argentat Larus michahellis

11/05/2023 08:20:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 2 Gavià argentat Larus michahellis

11/05/2023 08:10:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 3 Gavià argentat Larus michahellis

10/05/2023 12:26:00

EDAR Tarragona - Antonio Hernández Guardeño

  • 4 Gavià argentat Larus michahellis

10/05/2023 08:10:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 3 Gavià argentat Larus michahellis

09/05/2023 08:30:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 1 Gavià argentat Larus michahellis

09/05/2023 07:31:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 5 Gavià argentat Larus michahellis

08/05/2023 12:30:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 5 Gavià argentat Larus michahellis

08/05/2023 08:25:00

EDAR Sant Daniel - Laura Martínez cavero

  • 1 Gavià argentat Larus michahellis

08/05/2023 07:10:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 4 Gavià argentat Larus michahellis

07/05/2023 10:00:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 5 Gavià argentat Larus michahellis

06/05/2023 10:30:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 3 Gavià argentat Larus michahellis

06/05/2023 09:00:00

EDAR Olot - Jordi Pujol Serrat

  • 3 Gavià argentat Larus michahellis

05/05/2023 19:30:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 2 Gavià argentat Larus michahellis

05/05/2023 19:30:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 2 Gavià argentat Larus michahellis

04/05/2023 19:00:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 4 Gavià argentat Larus michahellis

04/05/2023 08:30:00

EDAR Cabezo Beaza - ELISA RODRIGUEZ GOMEZ

  • 4 Gavià argentat Larus michahellis

03/05/2023 20:10:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 7 Gavià argentat Larus michahellis

01/05/2023 16:10:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 5 Gavià argentat Larus michahellis

29/04/2023 21:15:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 2 Gavià argentat Larus michahellis

28/04/2023 12:25:00

EDAR Rincón de León - José David Rodríguez Moreno

  • 5 Gavià argentat Larus michahellis

28/04/2023 07:50:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 1 Gavià argentat Larus michahellis

27/04/2023 21:30:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 3 Gavià argentat Larus michahellis

26/04/2023 08:10:00

EDAR Sant Daniel - Laura Martínez cavero

  • 1 Gavià argentat Larus michahellis

25/04/2023 08:10:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 1 Gavià argentat Larus michahellis

20/04/2023 18:10:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 1 Gavià argentat Larus michahellis

19/04/2023 19:10:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 1 Gavià argentat Larus michahellis

19/04/2023 12:00:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 1 Gavià argentat Larus michahellis

18/04/2023 18:40:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 1 Gavià argentat Larus michahellis

17/04/2023 08:30:00

EDAR Cabezo Beaza - ELISA RODRIGUEZ GOMEZ

  • 12 Gavià argentat Larus michahellis

12/04/2023 16:50:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 5 Gavià argentat Larus michahellis

12/04/2023 08:15:00

EDAR Torrevieja - Jose Manuel Sánchez López

  • 25 Gavià argentat Larus michahellis

11/04/2023 11:07:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 3 Gavià argentat Larus michahellis

05/04/2023 12:08:00

EDAR Tarragona - Antonio Hernández Guardeño

  • 4 Gavià argentat Larus michahellis

02/04/2023 20:00:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 2 Gavià argentat Larus michahellis

01/04/2023 14:30:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 5 Gavià argentat Larus michahellis

01/04/2023 08:35:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 1 Gavià argentat Larus michahellis

31/03/2023 08:05:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 1 Gavià argentat Larus michahellis

30/03/2023 08:05:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 2 Gavià argentat Larus michahellis

29/03/2023 08:40:00

EDAR Sant Daniel - Usuario Anónimo

  • 3 Gavià argentat Larus michahellis

27/03/2023 21:25:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 3 Gavià argentat Larus michahellis

25/03/2023 21:30:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 2 Gavià argentat Larus michahellis

24/03/2023 21:30:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 3 Gavià argentat Larus michahellis

24/03/2023 15:30:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 2 Gavià argentat Larus michahellis

23/03/2023 18:00:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 5 Gavià argentat Larus michahellis

23/03/2023 11:10:00

EDAR Rincón de León - José David Rodríguez Moreno

  • 1 Gavià argentat Larus michahellis

22/03/2023 18:00:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 18 Gavià argentat Larus michahellis

21/03/2023 17:50:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 5 Gavià argentat Larus michahellis

20/03/2023 18:30:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 10 Gavià argentat Larus michahellis

19/03/2023 08:50:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 4 Gavià argentat Larus michahellis

18/03/2023 13:28:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 5 Gavià argentat Larus michahellis

17/03/2023 08:00:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 1 Gavià argentat Larus michahellis

16/03/2023 09:23:00

EDAR Tarragona - Xavier Riera (Coordinador ICO)

  • 5 Gavià argentat Larus michahellis

16/03/2023 08:05:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 3 Gavià argentat Larus michahellis

15/03/2023 07:25:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 2 Gavià argentat Larus michahellis

14/03/2023 11:00:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 5 Gavià argentat Larus michahellis

14/03/2023 08:00:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 1 Gavià argentat Larus michahellis

13/03/2023 11:57:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 2 Gavià argentat Larus michahellis

13/03/2023 08:00:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 3 Gavià argentat Larus michahellis

10/03/2023 08:30:00

EDAR Torrevieja - Jose Manuel Sánchez López

  • 35 Gavià argentat Larus michahellis

10/03/2023 08:30:00

EDAR Torrevieja - Jose Manuel Sánchez López

  • 35 Gavià argentat Larus michahellis

09/03/2023 17:50:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 7 Gavià argentat Larus michahellis

09/03/2023 17:00:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 2 Gavià argentat Larus michahellis

08/03/2023 18:04:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 5 Gavià argentat Larus michahellis

08/03/2023 17:50:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 6 Gavià argentat Larus michahellis

07/03/2023 18:30:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 5 Gavià argentat Larus michahellis

06/03/2023 18:05:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 12 Gavià argentat Larus michahellis

06/03/2023 08:30:00

EDAR Cabezo Beaza - ELISA RODRIGUEZ GOMEZ

  • 16 Gavià argentat Larus michahellis

05/03/2023 14:05:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 4 Gavià argentat Larus michahellis

02/03/2023 09:00:00

EDAR Murcia-Este - Germán Chacón Cánovas

  • 1 Gavià argentat Larus michahellis

28/02/2023 08:10:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 7 Gavià argentat Larus michahellis

27/02/2023 21:30:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 4 Gavià argentat Larus michahellis

23/02/2023 21:30:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 5 Gavià argentat Larus michahellis

23/02/2023 14:45:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 2 Gavià argentat Larus michahellis

20/02/2023 13:00:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 5 Gavià argentat Larus michahellis

19/02/2023 10:05:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 2 Gavià argentat Larus michahellis

18/02/2023 11:30:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 5 Gavià argentat Larus michahellis

16/02/2023 12:45:00

EDAR Albacete - Isabel Dolz Arroyo

  • 16 Gavià argentat Larus michahellis

16/02/2023 10:16:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 5 Gavià argentat Larus michahellis

16/02/2023 08:25:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 1 Gavià argentat Larus michahellis

14/02/2023 10:08:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 5 Gavià argentat Larus michahellis

13/02/2023 10:00:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 5 Gavià argentat Larus michahellis

10/02/2023 18:00:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 5 Gavià argentat Larus michahellis

09/02/2023 18:00:00

EDAR Frieres - Pablo Velasco Garcia

  • 2 Gavià argentat Larus michahellis

09/02/2023 15:28:00

EDAR Mataró - Elena Giralt

  • 5 Gavià argentat Larus michahellis

09/02/2023 08:30:00

EDAR Cabezo Beaza - ELISA RODRIGUEZ GOMEZ

  • 60 Gavià argentat Larus michahellis

08/02/2023 15:20:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 5 Gavià argentat Larus michahellis

08/02/2023 09:00:00

EDAR Torrevieja - Jose Manuel Sánchez López

  • 30 Gavià argentat Larus michahellis