Observacions de Xoriguer comú

Aquí pots accedir a totes les observacions de BiObserva i seleccionar les zones, els ocells o els períodes de temps que t’interessin.


  
  
  
  
  
Reinicia

17/12/2019 08:30:00

EDAR SE -13 - Ricardo Ninet Pena

  • 3 Xoriguer comú Falco tinnunculus

14/12/2019 09:30:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 2 Xoriguer comú Falco tinnunculus

11/12/2019 11:30:00

EDAR Torrevieja - Jesús Sánchez Seva

  • 4 Xoriguer comú Falco tinnunculus

10/12/2019 12:30:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

09/12/2019 16:00:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

09/12/2019 08:00:00

EDAR Xixona - Laurentino Hernandez Rosa

  • 2 Xoriguer comú Falco tinnunculus

08/12/2019 16:00:00

EDAR Torrent - Rafa Martínez Soria

  • 2 Xoriguer comú Falco tinnunculus

05/12/2019 09:30:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 2 Xoriguer comú Falco tinnunculus

04/12/2019 12:00:00

EDAR Benavente - Gary Losada

  • 2 Xoriguer comú Falco tinnunculus

01/12/2019 08:30:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

30/11/2019 10:00:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 3 Xoriguer comú Falco tinnunculus

26/11/2019 08:00:00

EDAR SE -13 - Ricardo Ninet Pena

  • 2 Xoriguer comú Falco tinnunculus

26/11/2019 08:00:00

EDAR Torrent - Rafa Martínez Soria

  • 2 Xoriguer comú Falco tinnunculus

23/11/2019 08:00:00

EDAR Torrent - Rafa Martínez Soria

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

22/11/2019 09:45:00

EDAR Punta del Hidalgo - Antonio del castillo Suárez

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

20/11/2019 12:00:00

EDAR Blanes - Joan Rodríguez Pueyo

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

19/11/2019 16:27:00

EDAR Orihuela Casco - Manuel Segundo Martínez Manzano

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

16/11/2019 16:30:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 3 Xoriguer comú Falco tinnunculus

15/11/2019 12:45:00

EDAR León - Rubén Miguel Domínguez

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

15/11/2019 10:00:00

EDAR Torrevieja - Jose Manuel Sánchez López

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

12/11/2019 16:00:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 2 Xoriguer comú Falco tinnunculus

11/11/2019 09:00:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 4 Xoriguer comú Falco tinnunculus

08/11/2019 08:15:00

EDAR Torrevieja - Jesús Sánchez Seva

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

06/11/2019 12:25:00

EDAR Benavente - Gary Losada

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

03/11/2019 10:00:00

EDAR Arenales del Sol-Elx - Antonio Serrano Ripoll

  • 2 Xoriguer comú Falco tinnunculus

03/11/2019 08:30:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 2 Xoriguer comú Falco tinnunculus

01/11/2019 12:00:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 2 Xoriguer comú Falco tinnunculus

30/10/2019 08:00:00

EDAR SE -13 - Ricardo Ninet Pena

  • 2 Xoriguer comú Falco tinnunculus

29/10/2019 10:00:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 3 Xoriguer comú Falco tinnunculus

28/10/2019 17:00:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

26/10/2019 08:15:00

EDAR Torrent - Rafa Martínez Soria

  • 2 Xoriguer comú Falco tinnunculus

24/10/2019 10:55:00

EDAR Benavente - Gary Losada

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

19/10/2019 10:00:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 3 Xoriguer comú Falco tinnunculus

18/10/2019 09:00:00

EDAR Punta del Hidalgo - Antonio del castillo Suárez

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

13/10/2019 11:00:00

EDAR Torrent - Rafa Martínez Soria

  • 3 Xoriguer comú Falco tinnunculus

11/10/2019 09:22:00

EDAR de l'Escala - Maria Carme Serra Figueras

  • 2 Xoriguer comú Falco tinnunculus

09/10/2019 10:10:00

EDAR Benavente - Gary Losada

  • 2 Xoriguer comú Falco tinnunculus

06/10/2019 10:00:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 2 Xoriguer comú Falco tinnunculus

04/10/2019 10:30:00

EDAR Punta del Hidalgo - Antonio del castillo Suárez

  • 2 Xoriguer comú Falco tinnunculus

27/09/2019 18:30:00

EDAR Torrent - Rafa Martínez Soria

  • 4 Xoriguer comú Falco tinnunculus

27/09/2019 10:00:00

EDAR Punta del Hidalgo - Antonio del castillo Suárez

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

24/09/2019 08:55:00

EDAR León - Rubén Miguel Domínguez

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

23/09/2019 13:58:00

EDAR León - Rubén Miguel Domínguez

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

16/09/2019 10:29:00

EDAR León - Rubén Miguel Domínguez

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

12/09/2019 14:00:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 3 Xoriguer comú Falco tinnunculus

10/09/2019 08:15:00

EDAR Orihuela Casco - Manuel Segundo Martínez Manzano

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

08/09/2019 10:00:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 2 Xoriguer comú Falco tinnunculus

07/09/2019 12:00:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 3 Xoriguer comú Falco tinnunculus

06/09/2019 11:15:00

EDAR Punta del Hidalgo - Antonio del castillo Suárez

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

04/09/2019 11:15:00

EDAR Benavente - Gary Losada

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

04/09/2019 08:00:00

EDAR SE -13 - Ricardo Ninet Pena

  • 3 Xoriguer comú Falco tinnunculus

03/09/2019 10:00:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 2 Xoriguer comú Falco tinnunculus

02/09/2019 13:00:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 2 Xoriguer comú Falco tinnunculus

28/08/2019 16:00:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 2 Xoriguer comú Falco tinnunculus

26/08/2019 12:50:00

EDAR Blanes - Joan Rodríguez Pueyo

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

25/08/2019 10:00:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 2 Xoriguer comú Falco tinnunculus

23/08/2019 13:00:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

21/08/2019 11:00:00

EDAR Benavente - Gary Losada

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

15/08/2019 13:30:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 2 Xoriguer comú Falco tinnunculus

09/08/2019 10:00:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

07/08/2019 13:00:00

EDAR Benavente - Gary Losada

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

06/08/2019 19:00:00

ETAP Sant Joan Despí - Sergi Conde Lázaro

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

06/08/2019 13:02:00

EDAR Berga - Aleix Rodreiguez Vilella

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

06/08/2019 08:30:00

EDAR SE -13 - Ricardo Ninet Pena

  • 2 Xoriguer comú Falco tinnunculus

30/07/2019 18:30:00

EDAR Torrent - Rafa Martínez Soria

  • 2 Xoriguer comú Falco tinnunculus

27/07/2019 12:00:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

26/07/2019 13:00:00

EDAR Blanes - Joan Rodríguez Pueyo

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

21/07/2019 18:30:00

ETAP Sant Joan Despí - Sergi Conde Lázaro

  • 3 Xoriguer comú Falco tinnunculus

19/07/2019 08:00:00

ETAP Sant Joan Despí - carlos pertiñez hernandez

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

18/07/2019 12:30:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

17/07/2019 12:00:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

16/07/2019 10:28:00

EDAR Xixona - Laurentino Hernandez Rosa

  • 2 Xoriguer comú Falco tinnunculus

13/07/2019 15:00:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 2 Xoriguer comú Falco tinnunculus

11/07/2019 16:30:00

ETAP Sant Joan Despí - Sergi Conde Lázaro

  • 4 Xoriguer comú Falco tinnunculus

05/07/2019 19:08:00

EDAR Puertollano - miguel antonio lopez peces

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

03/07/2019 16:00:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

01/07/2019 07:00:00

EDAR Xixona - Laurentino Hernandez Rosa

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

30/06/2019 11:00:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

29/06/2019 08:00:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 3 Xoriguer comú Falco tinnunculus

26/06/2019 12:45:00

EDAR Benavente - Gary Losada

  • 2 Xoriguer comú Falco tinnunculus

24/06/2019 07:15:00

EDAR Xixona - Laurentino Hernandez Rosa

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

21/06/2019 10:10:00

EDAR Benavente - Gary Losada

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

21/06/2019 09:03:00

EDAR León - Rubén Miguel Domínguez

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

18/06/2019 09:00:00

EDAR SE -13 - Ricardo Ninet Pena

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

13/06/2019 16:15:00

EDAR Torrent - Rafa Martínez Soria

  • 2 Xoriguer comú Falco tinnunculus

10/06/2019 19:45:00

EDAR Benavente - Gary Losada

  • 3 Xoriguer comú Falco tinnunculus

10/06/2019 14:46:00

EDAR Berga - jordi costa bret

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

05/06/2019 12:30:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 2 Xoriguer comú Falco tinnunculus

05/06/2019 09:50:00

EDAR Benavente - Gary Losada

  • 2 Xoriguer comú Falco tinnunculus

01/06/2019 14:00:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

31/05/2019 16:00:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 2 Xoriguer comú Falco tinnunculus

31/05/2019 10:00:00

EDAR Es Mercadal - Esteve Barceló Marquès

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

31/05/2019 09:30:00

EDAR Torrent - Censo Torrent

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

30/05/2019 16:00:00

EDAR Centelles - Jordi Riera Molist

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

30/05/2019 09:15:00

EDAR de l'Escala - Censo Escala

  • 2 Xoriguer comú Falco tinnunculus

29/05/2019 11:20:00

EDAR Torrevieja - Censo Torrevieja

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

28/05/2019 08:30:00

EDAR Xixona - Censo Xixona

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

28/05/2019 08:10:00

EDAR SE -13 - Ricardo Ninet Pena

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

26/05/2019 09:00:00

EDAR Torrent - Rafa Martínez Soria

  • 2 Xoriguer comú Falco tinnunculus

24/05/2019 12:00:00

EDAR Benavente - Gary Losada

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus