Observacions de Xoriguer comú

Aquí pots accedir a totes les observacions de BiObserva i seleccionar les zones, els ocells o els períodes de temps que t’interessin.


  
  
  
  
  
Reinicia

06/03/2023 08:30:00

EDAR Cabezo Beaza - ELISA RODRIGUEZ GOMEZ

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

03/03/2023 12:00:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

02/03/2023 09:00:00

EDAR Murcia-Este - Germán Chacón Cánovas

  • 2 Xoriguer comú Falco tinnunculus

28/02/2023 12:00:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

25/02/2023 17:00:00

EDAR Torrent - Rafa Martínez Soria

  • 2 Xoriguer comú Falco tinnunculus

18/02/2023 10:00:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 2 Xoriguer comú Falco tinnunculus

17/02/2023 08:00:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 3 Xoriguer comú Falco tinnunculus

15/02/2023 16:00:00

EDAR Torrent - Rafa Martínez Soria

  • 2 Xoriguer comú Falco tinnunculus

15/02/2023 10:41:00

EDAR Tarragona Nord (Altafulla) - Ramon Arbós Farré

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

15/02/2023 08:30:00

EDAR Monte Orgegia - CARMEN BEATRIZ ALVAREZ MONLLOR

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

14/02/2023 13:30:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

14/02/2023 11:00:00

ETAP León - Aurelio García

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

11/02/2023 10:00:00

ETAP El Conquero - Juan Mariano Lopez Pinto

  • 2 Xoriguer comú Falco tinnunculus

11/02/2023 08:30:00

EDAR Torrent - Rafa Martínez Soria

  • 2 Xoriguer comú Falco tinnunculus

10/02/2023 09:25:00

EDAR Orihuela Casco - Arturo García Calderón

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

08/02/2023 11:55:00

EDAR Puertollano - miguel antonio lopez peces

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

08/02/2023 10:00:00

EDAR Murcia-Este - Germán Chacón Cánovas

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

08/02/2023 09:00:00

ETAP El Conquero - Juan Mariano Lopez Pinto

  • 2 Xoriguer comú Falco tinnunculus

07/02/2023 14:18:00

EDAR Tarragona Nord (Altafulla) - Ramon Arbós Farré

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

05/02/2023 16:00:00

EDAR Torrent - Rafa Martínez Soria

  • 2 Xoriguer comú Falco tinnunculus

04/02/2023 10:00:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 2 Xoriguer comú Falco tinnunculus

03/02/2023 09:00:00

EDAR Murcia-Este - Germán Chacón Cánovas

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

01/02/2023 06:30:00

EDAR Llavaneres - Ramon Gafarot Venzala

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

31/01/2023 10:30:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

30/01/2023 10:00:00

ETAP Albacete - Nazareth Tebar Pérez

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

30/01/2023 09:00:00

EDAR Orihuela Casco - Eugenio Barba Canovas

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

27/01/2023 16:00:00

EDAR Torrent - Rafa Martínez Soria

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

26/01/2023 11:00:00

EDAR Rojales Lo Pepín - Censo Rojales Lo Pepín

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

26/01/2023 09:00:00

EDAR Torrevieja - Censo Torrevieja

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

25/01/2023 13:16:00

EBAR General Altafulla - Rodolfo Scheffer Gomez

  • 2 Xoriguer comú Falco tinnunculus

22/01/2023 11:30:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

20/01/2023 10:30:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

19/01/2023 11:00:00

EDAR Puertollano - miguel antonio lopez peces

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

19/01/2023 10:40:00

EDAR Puertollano - Censo Puertollano

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

16/01/2023 14:02:00

EDAR Torrent - Rafa Martínez Soria

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

16/01/2023 09:05:00

EDAR Orihuela Casco - Eugenio Barba Canovas

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

16/01/2023 08:30:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

14/01/2023 11:00:00

EDAR Torrent - Rafa Martínez Soria

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

13/01/2023 12:50:00

EDAR Blanes - Joan Rodríguez Pueyo

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

13/01/2023 09:00:00

EDAR Cabezo Beaza - ELISA RODRIGUEZ GOMEZ

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

13/01/2023 07:30:00

EDAR Cambrils - Guillem Mayor Samarra

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

08/01/2023 08:30:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 2 Xoriguer comú Falco tinnunculus

06/01/2023 11:30:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 4 Xoriguer comú Falco tinnunculus

05/01/2023 10:48:00

EDAR Orihuela Casco - Arturo García Calderón

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

03/01/2023 11:35:00

EDAR Puertollano - miguel antonio lopez peces

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

01/01/2023 16:00:00

EDAR Torrent - Rafa Martínez Soria

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

29/12/2022 11:50:00

EDAR Puertollano - miguel antonio lopez peces

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

25/12/2022 10:00:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

18/12/2022 09:00:00

EDAR Torrent - Rafa Martínez Soria

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

15/12/2022 09:30:00

EDAR Torrent - Rafa Martínez Soria

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

12/12/2022 11:00:00

EDAR Puertollano - miguel antonio lopez peces

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

09/12/2022 10:00:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

07/12/2022 13:30:00

EDAR Alt Maresme - Marcel Carles Maeso Patiño

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

07/12/2022 08:30:00

EDAR Cabezo Beaza - ELISA RODRIGUEZ GOMEZ

  • 2 Xoriguer comú Falco tinnunculus

06/12/2022 08:30:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

27/11/2022 09:30:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

26/11/2022 13:47:00

EDAR Montilla - Lorenzo Cuenda Hernández

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

26/11/2022 08:00:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 2 Xoriguer comú Falco tinnunculus

22/11/2022 11:30:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 2 Xoriguer comú Falco tinnunculus

21/11/2022 10:30:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

20/11/2022 11:00:00

EDAR Torrent - Rafa Martínez Soria

  • 2 Xoriguer comú Falco tinnunculus

12/11/2022 09:30:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

11/11/2022 11:30:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

10/11/2022 08:00:00

EDAR Orihuela Casco - Arturo García Calderón

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

10/11/2022 08:00:00

EDAR Xixona - Francisco Martinez Vaca

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

03/11/2022 11:30:00

EDAR Rojales Lo Pepín - Censo Rojales Lo Pepín

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

02/11/2022 08:30:00

EDAR Cabezo Beaza - ELISA RODRIGUEZ GOMEZ

  • 3 Xoriguer comú Falco tinnunculus

01/11/2022 08:00:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 2 Xoriguer comú Falco tinnunculus

30/10/2022 10:30:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 2 Xoriguer comú Falco tinnunculus

29/10/2022 10:28:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

25/10/2022 10:00:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 4 Xoriguer comú Falco tinnunculus

18/10/2022 09:00:00

EDAR Cabezo Beaza - ELISA RODRIGUEZ GOMEZ

  • 2 Xoriguer comú Falco tinnunculus

15/10/2022 08:00:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

11/10/2022 10:30:00

EDAR Cambrils - Francesc Molas

  • 2 Xoriguer comú Falco tinnunculus

10/10/2022 10:15:00

EDAR Albacete - Isabel Dolz Arroyo

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

10/10/2022 10:00:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

05/10/2022 12:30:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 2 Xoriguer comú Falco tinnunculus

02/10/2022 11:30:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 2 Xoriguer comú Falco tinnunculus

30/09/2022 10:00:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

09/09/2022 08:30:00

EDAR Cabezo Beaza - ELISA RODRIGUEZ GOMEZ

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

30/08/2022 09:00:00

EDAR Rojales Lo Pepín - Censo Rojales Lo Pepín

  • 2 Xoriguer comú Falco tinnunculus

30/08/2022 08:30:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 2 Xoriguer comú Falco tinnunculus

03/08/2022 09:05:00

EDAR Puertollano - miguel antonio lopez peces

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

01/08/2022 08:00:00

EDAR Xixona - Laurentino Hernandez Rosa

  • 2 Xoriguer comú Falco tinnunculus

29/07/2022 15:40:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

28/07/2022 19:00:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

25/07/2022 20:25:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

19/07/2022 08:30:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

18/07/2022 08:00:00

EDAR Torrevieja - Jose Manuel Sánchez López

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

12/07/2022 18:35:00

EDAR Olot - Pep - EDAR Olot

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

11/07/2022 08:45:00

EDAR Puertollano - Censo Puertollano

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

11/07/2022 08:20:00

EDAR Puertollano - miguel antonio lopez peces

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

08/07/2022 14:00:00

EDAR Alt Maresme - Laura Martínez cavero

  • 2 Xoriguer comú Falco tinnunculus

08/07/2022 10:32:00

EDAR Huelva - Gema Batanero Franco

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

08/07/2022 08:15:00

ETAP La Contraparada - ETAP La Contraparada

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

05/07/2022 12:00:00

EDAR El Tablero - Antonio suárez

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

02/07/2022 20:30:00

ETAP El Conquero - Juan Mariano Lopez Pinto

  • 2 Xoriguer comú Falco tinnunculus

25/06/2022 09:30:00

ETAP La Contraparada - ETAP La Contraparada

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

23/06/2022 12:12:00

EDAR Silvouta - Juan Manuel Montero Barcia

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus

22/06/2022 20:00:00

EDAR Silvouta - Manuel Ces

  • 1 Xoriguer comú Falco tinnunculus